11 Nisan 2016

Kategori: Haberler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 puanlar, ortalama: 2,00 puan, toplam 5)
Loading...
11 Nisan 2016,
 0

 Merhaba değerli tatilcilerimiz, sizlere bu makalemizde avşa adası 2016 yaz sezonu hazırlıkları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

 Bu yıl geçtiğimiz senelerden farklı bir sezon beklenen avşa adasında adamıza daha önce gelenler bu yaz geldiklerinde bambaşka bir sahil kesimi ile karşılaşacaklar.Uzun yıllardan bu yana gündemde olan sahildeki ev ve iş yerlerinin yıkım kararından sonra nisan ayı itibarı ile başlayan yıkımlar sonucu eski çehresinden çok farklı bir avşa çıkacak karşınıza.Bunun yanında belediyemizin sahil düzenlemeleri ile ilgili çalışmalar sonucu işyerlerinin sahil boyuna çardak kuruluyor.Tek nizamda temiz göz kirliliği yaratmıyacak bir görüntü için çabalayan belediye aynı şekilde yiğitler köyü içinde sahil düzenlemeleri yaparak tatilcilerin rahat ve emniyetli bir şekilde yürüyüş ve koşu yapmaları için çalışmakta.

 Mayıs ayının son haftasından itibaren işyerleri ve eğlence mekanları açılışlarını gerçekleştireceği bize gelen haberler arasında.Yine bu aylarda kafa dinlemek ve huzurlu bir tatil yapmak isteyenler için açık pansiyon ve oteller hizmet vermeye başlıyor.

 Ramazan bayramının temmuz ayının ilk haftasına gelmesi yine kurban bayramında eylül ortalarına gelmesi sebebi ile daha bir uzun sezon beklenen adamızda canlı, hareketli bir sezon bekleniyor.Yenilenen konseptleri ve hizmetleri ile konaklama tesisleri tatilcilerimizi en iyi şekilde ağırlamak için çalışmaktalar.

 Bunun yanında avşa adası pansiyon fiyatları 2016 yılında geçen yılla aynı paralelikte devam edicek.Herhangi bir zam düşünmeyen, uygun konaklama fiyatları ile sizlere hizmet veren bu tesislerde haziran ayı döneminde kişi başı minimum 15 tl den tatil yapmak mümkün.Denize sıfır pansiyonlarda ise 25-35 tl arası değişen fiyatlarda tatil yapmak mümkün olacak.

 Avşa adası otel fiyatları 2016 yaz sezonunda haziran ayı içerisinde kişi başı 60-70 tl arası yarım pansiyon hizmet verecek.Temmuz ve ağustos aylarında ise pansiyon ve otellerde fiyatlar kişi başı 25-50 tl arasında iken otellerde 100-130 tl arasında değişen oranlarda.

 Sizler 2016 yılında adamıza geldiğinizde bulunduğunuz tesisin sahilinde denize girmenin haricinde mutlaka koylarımıza gidin.Adamızın çevresini gerek yürüyerek gerekse denizden bir tekne kiralayarak gezerek keşfedin..

avsa-adasi-2016

Bir önceki konumuz olan Avşa Adası 2015 adlı yazımızda apart fiyatları 2015, otel fiyatları 2015 ve pansiyon fiyatları 2015 konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

4.179 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir