24 Şubat 2014
24 Şubat 2014,
 4

Merhaba değerli dostlar.Bu makalede sizlere Avşa Adası 2014 konusu işleyerek yeni bir yıl ve yeni bir sezonda sizleri neler bekliyor bunları paylaşacağız.

Yeni yılın ilk aylarında havalarında sıcak gitmesi ile güzel bir iklimin yanı sıra doğal güzellikleri içerisinde Avşa oldukça huzurlu bir yapıya sahip. Bu nedenle kafa dinlemek isteyenler hiç düşünmeden küçük bir kaçamak yapabilirler.Bu dönemde bir çok yer kapalı olsada bir iki otel ve pansiyon konaklama ihtiyaçları için sizleri bekliyor.Yine aynı şekilde 2 adet restoran ve 1 adet lokanta, 1 adet kafe ve çay bahçesi açık olan mekanlar arasında.Ayrıca 1 adet balık restoran ve yiğitlerde yer alan şahin tepesi en güzel deniz ürünleri ile hizmetinizde.

Avşa adasına yazınmı geleceksiniz? Daha önce beldemizi ziyaret ettinizmi? Eğer bu Avşa`ya ilk gelişiniz ise yapmanız gereken ilk şey sitemizi iyice gezerek ada hakkında turistik bilgiler edinmeniz. Bunun sonucunda yaz aylarında tatile gelmeyi planladıysanız web sitemizde yer alan apart, otel ve pansiyonları iyice inceleyin. Bu tesisler arasında karar verdiğiniz yerleri arayarak rezervasyon işlemini tamamlayın.

Peki Avşa adası erken rezervasyon fırsatları hakkında bilginiz varmı? Eğer yoksa Şubat – Mayıs dönemi arasında beğendiğiniz tesislerle iletişime geçerek erdken rezervasyon talebinde bulunun.Bu dönemlerde yapacağınız rezervasyonlar yaz ayları fiyatlarına nazaran %20 daha uygun oranda olacaktır.

Avşa adası pansiyon ve otel fiyatları 2014 yılında ne kadar olacak? Bilmeyenler için belirtelim.Firmamızın yapmış olduğu araştırmalar neticesinde fiyatların geçtiğimiz yıl ile aynı olacağını, extra herhangi bir zam yapılmayacağı gelen haberler arasında.

Buna göre değerlendirme yaptığımızda fiyatların haziran ve eylül dönemlerinde sahil kesimlerinde kişi başı 20 tl, iç kesimlerde 10 tl`den bulmanız mümkün.

avsa-adasi-2014

Otellerde ise fiyatlar haziran ve eylül dönemlerinde 55 – 70 tl arasında olacak.

Yüksek sezonda (temmuz-ağustos) pansiyonlarda fiyatlar sahil kesiminde kişi başı  40-50 arasında iken iç kesimlerde kişi başı  20-30 tl arasında olacak.

Otellerde fiyatların yüksek sezonda 80 ila 120 tl arasında olacağı bize gelen haberler arasında.

Haziran ve eylül dönemlerinde yer bulma sıkıntısı yaşanmıyacağı için tercih ve fiyatlar  konusunda sıkıntı yaşamassınız.

Yeni yasa ile birlikte kiralık daire ve villalar işletme sayılacağından çeşitliğin artacağı, fiyatlarında 5 kişi üzerinden 100 ila 175 tl arasında olacağı bildirildi.

Avşa adası tatil fiyatları 2014 yılında yukarıdaki gibidir.Tavsiyemiz rezervasyonunuzu özellikle temmuz ve ağustos aylarında son dakikaya bırakmadan erken rezervasyon yapmanız yönünde olacaktır.

 

Bir önceki konumuz olan Avşa Adası Bayram Fiyatları adlı yazımızıda okumanızı öneririz.

8.538 kişi

4 Yorum “Avşa Adası 2014

  1. seher tezel dedi ki:

    haziranın 14 den sonra avşanın havası ve kalabalık oranı nasıl olur

  2. CELAL COŞKUN dedi ki:

    Ramazan içerisinde 1 aylık tek kişi, ramazandan sonra eşim ile 2 kişi, iç kesimlerde ucuz apart arıyorum. Klima ve internet olmalı. Fiyat bildirmenizi rica ederim.

  3. nazan dedi ki:

    merhabalar ben tek kişi olarak gelmeyi düşünüyorum.25 -29 ağustos kalıcam sabah kahvaltısı akşam yemeği dahil ne kadar olur fiyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir