19 Nisan 2015

Kategori: Avşa Rehberi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 puanlar, ortalama: 5,00 puan, toplam 5)
Loading...
19 Nisan 2015,
 0

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, sizlere bu makalemizde avşa adası 2015 yaz sezonu hakkında turistik bilgiler vereceğiz.

 Yeni bir yıla girdik ve tabiki herkez gibi bizde 2015 yaz tatili için planlar hazırlıklar yapıyoruz.Bu yaz için avşa adası`na tatil planladınız ve tatiliniz nasıl geçer, ne zaman gidilir ve neler yapabilir öğrenmek istiyorsunuz.İşte sizlere tamda bu noktada aydınlatıcı bilgiler vereceğiz.

 Okulların kapanması ile beraber yüksek sezona giriş yapan ada artan kalabalığı sayesinde çok canlı ve hareketli bir dönem yaşar.Bu dönem genelde temmuz 15 ila 30 ağustos tarihleri arasındaki 45 gündür.Bu yıl ramazan bayramı tatilininde bu döneme gelmesi ile güzel bir sezon mevsiminde sizleri bekliyor.Bundan önceki ve sonraki tarihlerdede adada yaşam var ama tabi bu daha çok sakinliği ve uygun fiyata tatil yapmayı tercih edenlere.,

Peki avşa adası pansiyon fiyatları 2015 yaz sezonunda ne kadar olacak.Ücretler yüksek sezonda 35-50 tl arasında yer konum ve kalite itibarı ile değişecek.Düşük sezonda ise pansiyon ücretleri 15-30 tl arasında olacak.

Avşa adası otel fiyatları 2015 yaz sezonunda 80 ila 130 tl arasında yarım pansiyon ücretleri şeklinde.Düşük sezonda 50 ila 80 tl arasında yer bulmanız mümkün.

 Adamızın bir diğer semti olan yiğitler köyünde ücretler Avşa`ya göre yarı yarıya.Burada daha çok ev tipi konaklama yaygın.Avşa`da ise ağırlıklı apart tipi konaklama mevcut.

 Sonuçları itibarı ile güzel  ve hareketli bir yaz olacağa benziyor.Bu nedenle avşa adasında tatil fırsatlarını kaçırmayın.

avsa-adasi-2015

Bir önceki konumuz olan Ceylan Motel Fiyatları adlı yazımızıda okumanızı öneririz.

6.871 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir