4 Mayıs 2010,
 2

Merhaba sevgili misafirlerim,

Sizlere bu makalemizde avşa yiğitler köyü hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Avşa adasının doğu sahilinde yer alan bu şirin tatil köyü,şehir gürültüsünden sessizliğe kaçanların adamızda tercih ettiği, nezih ve yeşil ortamı ile huzur bulacağınız en güzel yerlerimizden birisidir.

Eski zamanların küçük balıkçı kasabalarını andıran, huzur dolu yapısı ile insanlarının sıcaklığı sizleri bambaşka diyarlara sürükler yiğitler köyünde..Taze balığın sebze ve meyvenin satıldığı köy meydanında alışverişin,burada yer alan restoran ve çay bahçelerinde keyifli sohbetlerin tadına varırsınız.Geceleri ay ışığının denize yansıyan pırıltılarını büyük bir keyifle izlersiniz.Yaşamanın zevkini çıkaracağınız ve huzur bulacağınız yiğitler köyünün çevresinde bulunan Altınkum,Çok incir ve Tavşanlı koyları denize girebileceğiniz ve gezebileceğiniz alternatif yerler arasındadır.

Belediye binasının yanından kalkan taksi ve dolmuşlarla ulaşabileceğiniz bu güzel tatil köyümüzde otel,pansiyon ve günlük kiralanabilir evler avşadaki oteller ve pansiyonlar ve kiralık yazlık evlere göre %50 daha ucuzdur.Avşa yiğitler köyü resimleri`ne sitemizin galeri bölümünden bakabilirsiniz.

Ayrıca bu şirin tatil köyünde, avşaya göre daha uygun fiyatlarla tatil yapabilirsiniz.Yiğitlerde nezih aile ortamında sizlere hizmet veren Altınkum tatil evleri, Bozyiğit ve Ok Apart Pansiyon hakkında detaylı bilgiler için sitemizin pansiyonlar bölümünü ziyaret ediniz.

Muhafazakar görüşlü aileler ile sakinlik arayanların tercih ettiği bu güzel tatil köyüne bayılacaksınız.Özellikle akşam saatlerinde sahilin hemen yanı başında bulunan çay bahçeleri ve restoranlar görülmeye değer.Ayrıca altınkum koyunda yer alan şahin tepesinden koyun gece manzarası ve onun karşısında yenilen yemekler çok başka.

Köyümüzde alışveriş yapacağınız market ve mekanlar mevcut bulunmakla beraber avşaya her yarım saatte bir minibüs kalkmaktadır.Minibüsler 1 tl gibi cüzi rakamlarla hizmet vermektedirler.Bu minübüsler köy meydanıda yer almaktadırlar.Taksi duraklarıda aynı bölgededir.

Avşa adası yiğitler köyü hakkında en güncel bilgilerle beraber otel ve pansiyon listesini bulabileceğiniz web sitemizi takip ederek yenilik ve duyurulardan ilk siz haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca bizimle iletişime geçerek yiğitler hakkında merak ettiklerinizi sorabilir bizden telefon,E-posta ile yardım ve destek alabilirsiniz.

Yiğitler Köyü Resimleri

Bir önceki konumuz olan Hizmetlerimiz adlı yazımızda müşteri desteği ve müşteri hizmetleri konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

2 Yorum “Avşa Yiğitler Köyü

  1. dilber akgül dedi ki:

    mrb, 3 bayan 1 çocuk kalabileceğimiz bir oda arıyorum, istanbuldan denizotobüsü ile gelmeyi düşünüyoruz. Nerede kalabiliriz 12.08.2013 de gelip 5 gün kalmayı planlıyoruz.

  2. mehmet biçer dedi ki:

    selamlar ben ve eşim için bayramda 6 gün fiyat ne kadardır.acele bildirilmesini rica ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir