avşa adası 2021 bayram tatilleri

 2021 yılına girdiğimiz bu günlerde bir çok tatilci yeni yılın heyacanı ile şimdiden tatil planlarını yapmaya başladılar. Bizlerde bu kapsamda sizlere makale hazırladık. Avşa adası 2021 yılında bayram tatilleri hangi günler?. Hem bilgi sahibi olmanızın yanı sıra hemde iyi bir tatil planıda yapmanız için bu makalemizi yazma zorunluluğu hissettik.

Avşa Adası 2021 Bayram Tatilleri

Avşa adası 2021 ramazan bayramı tatili bu yıl 13 mayıs tarihine geliyor. Peki mayıs ayında avşa adası nasıl olur? Mayıs ayında avşa adasına ulaşım sağlanabilirmi?. Bunun yanında avşa adası otelleri mayıs ayında açıkmıdır?. Eğlence yerleri açıkmıdır?. Son olarak mayıs ayında avşa adasında denize girilirmi?. Eminiz bu ve bu gibi bir çok konuda sorularınız olacaktır. Bizlerde sizler için öncelik olarak en önemli konularda bu sorulara açıklık getireceğiz. İlk olarak adamızdaki konaklama tesisleri ve konumları hakkında bilgi almak için nerede kalınır içeriğimizi inceleyelim.

Mayıs Ayında Avşa Adası Nasıl Olur?

 Genel olarak Mayıs ayının 2.haftasından sonra adamızda havalar gündüzleri sıcak geceleri ise serin olur. Gündüz baharın tüm güzelliklerini yaşayabileceğiniz adamızda ortam genel olarak sakindir. Bunun yanında yeni sezon için bazı işletmeler açık olurken diğerleri hazırlık safhasında olur. Belediye mayıs ayında sezon öncesi sahil ve sokakların temizliğini ve diğer hizmetlerin bakımını yapar. Ortam olarak pek sıkıcı olmayan adamızda bu tarihlerde hoşça vakit geçirebilirsiniz. Mayıs ayında genel durum bilgileri için buradaki içeriğimize göz atabilirsiniz.

Mayıs ayında avşa adasına ulaşım sağlanabilirmi?
Mayıs ayının gelmesi ile birlikte tekirdağ üzerinden haftada 1 veya 2 gün avşa adasına ulaşım sağlanmaktadır. Yine ido`ya bağlı deniz otobüsleri bu ay içinde cuma günleri geliş pazar günleri dönüş olarak seferlerini yapmaktadır. Erdek üzerinden ise her gün düzeli olarak sabah ve akşam gidiş dönüş seferler düzenlenmektedir. 2021 yılının ramazan bayramı tatilinde her gün düzenli sefer yapılacağı gelen haberler arasında. Güncel ulaşım bilgileri için nasıl gidilir konulu içeriğimizden detaylı bilgiler alabilirsiniz. Yolculuk ücretleri konusunda ayrıntılı bilgi için bilet fiyatları sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası Otelleri Mayıs Ayında Açıkmıdır?

 Avşa adası otelleri ve bunun yanında bazı apart ve pansiyonlar bu yıl bayram tatili münasebeti ile erken açılış yapma planındalar. Web sitemizde bulunan oteller ve pansiyonlar ile iletişime geçiniz. 2021 ramazan bayramı tatili için önceden rezervasyon yaparak yerinizi sağlama almanızı tavsiye ederiz. Güncel olarak sunduğumuz Avşa Adası otel fiyatları sayfamızdan detaylı bilgiler alarak tatil bütçenizi hesaplayabilirsiniz.

Mayıs ayında avşa adasında denize girilirmi?
Evet girilebilir mayıs ayının ortalarından itibaren deniz suyu sıcaklığı artmakta ve rahatlıkla denize girilebilmektedir. Adamızın denizi bu aylarda oldukça temizdir. Avşa adası plajları sayfamızdan denize girilecek yerlerin bilgisini alabilirsiniz. Avşa Adası`na ilk defa gelecekseniz gezilecek yerleri konusundada bilgi sahibi olmanız gerekmektedir.

Avşa adasında mayıs ayında eğlence yerleri açıkmıdır?
Mayıs ayının ilk haftasından itibaren avşa barlar sokağı bölgesinde hareket başlamaktadır. Bu yıl ramazan bayramının erken gelmesi münasebeti ile bazı barların açık olacağı gelen haberler arasında.

 Ramazan bayramı tatili için gelecek misafirlerimizin önceden bilet ve otel rezervasyonlarını yapmalarını öneriyoruz. Geceler için yanlarına kalın kıyafet almalarını tavsiye ediyoruz.

Avşa adası 2021 kurban bayramı tatili ise bu yıl 19 temmuz tarihine gelmekte. 2021 Yılı bayram tatili tam 7 gün olacak. Tarih olarak bayram yüksek sezona denk geldiği için bu tarihte bir çok otel ve işletme açık durumda. Deniz suyu sıcaklığı tavan noktada oluyor. Mekanlar ve sahiller oldukça kalabalık oluyor. Bu nedenle avşa adasına kurban bayramı için tatile gelecek misafirlerimizin önceden gidiş ve dönüş biletlerini almalarını, otel ve pansiyon rezervasyonlarını yapmalarını öneriyoruz.

Avşa Adası 2021 Bayram Tatilleri İçin Öneriler

  Avşa adası 2021 bayram tatilleri için ucuz ve uygun bir çözümler şöyledir. Öncelikle kişi sayısı ve bütçenizide göz önüne alarak önceden erken rezervasyon yapmanızı öneririz.  Bunun yanında ulaşım fiyatları son dakika yüksek olabilir. Bu nedenle önceden gidiş ve dönüş biletlerinizi mutlaka alın. Eğer kalabalık bir tatil planınız varsa bir daire veya villa kiralamak daha uygun bir çözüm olabilir. Avşa adasında daire ve villalar 6 ve 8 kişi konaklamaya uygundur. Bu tarz yerler oteller ve pansiyonlara oranla daha rahat ve ekonomik çözümleri sizlere sunar. Son olarak bayram tatili için adamıza geldiğinizde mutlaka marketlerden tüm alışverişinizi yapın. Zira aradığınız ürünü sonradan bulamayabilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istediğiniz soruları aşağıdaki yorum alanından bizlere iletebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz