alkolsüz oteller hangileri
Avşa adası alkol satışı yapmayan oteller

avşa adasında alkolsüz oteller hangileri?. Avşa adası 1970`li yıllardan bu yana turizm sektöründe adından sıkça bahsedilen İstanbul`a yakınlığı ile oldukça popüler bir tatil merkezidir. Son zamanlarda bu konuyu araştıran tatilcilerinde arttığı görülmektedir. Bu nedenle bu ihtiyaç doğrultusunda alkol satışı yapmayan otellerin bir listesini sizlere sunuyoruz.

Son 5 yıl içinde avşa adasında konaklama sektöründe bir çok otel boy göstermeye başlamıştır. Artan ihtiyaç doğrultusunda gün geçtikçe artan oteller arasında alkolsüz oteller arayan tatilciler içinde bu doğrultuda oteller faaliyet göstermeye başlamışlardır. Gerek avşa merkezde, gerekse yiğitler köyünde alkolsüz oteller bu kapsamda yer arayan tatilciler için hizmet vermektedirler. Web sitemizdede yer alan alkolsüz otellerin listesi ise aşağıdadır. Otel seçiminizle birlikte Avşa Adasında gezilecek yerler listemizide inceleyerek kendinize güzel bir tatil planı yapabilirsiniz.

Avşa Adasında Alkolsüz Oteller Hangileri?

Çankırı Otel Avşa
Avşa merkez`de adamızın en güzel sahilinde denize sıfır konumdadır. Konsept olarak yarım pansiyon hizmet veren çankırı otel avşa adasında alkolsüz otel olarak hizmet veren konaklama tesislerindendir.

Palmiye Otel Avşa
Avşa merkezinde iskeleye 2 dakika yürüyüş mesafesinde denize bir kaç adım mesafede bulunur. Palmiye otel yarım pansiyon hizmet vermekte olup avşa adasında alkol satışı yapmayan oteller arasında yer almaktadır.

Afissia Garden Otel Yiğitler Köyü
Afissia garden otel yiğitler köyü merkezinde deniz manzaralı ve havuzlu otel hizmeti vermektedir. Sabah ve akşam yemekleri ile yarım pansiyon hizmet veren tesislerimizden biridir. Tesis kadınlar plajına yakın olup bünyesinde alkol satışı yapılmamaktadır.

The Park Otel Avşa
Avşa merkezinde adamızın en eski konaklama tesislerinden biri olup modern yapısı ile hizmet vermektedir. Kaliteli hizmet anlayışı ile sadece oda kahvaltı hizmeti veren ve alkol satışı yapmayan oteller arasında yer almaktadır.

Lavinia Butik Otel
Avşa adası yiğitler köyü otelleri arasında yer almaktadır. Konaklama hayatına yeni başlayan Lavinia butik otel oda kahvaltı hizmeti veren, kaliteli ve alkol satışı yapmayan oteller arasında yer almaktadır.

Avşa adasında rahat ve huzurlu tatil yapabileceğiniz bu oteller hakkında detaylı bilgiler için avşa otelleri sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz. Plan ve bütçe için avşa otel fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz. Konu hakkında sormak istediğinizi soruları sayfamızın aşağısında yer alan yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz