15 Ocak 2020
Kategori: Avşa adası
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Loading...
15 Ocak 2020,
 0

1970`li yıllardan bu yana turizm sektöründe adından sıkça bahsedilen İstanbul`a yakınlığı ile oldukça popüler bir tatil merkezi olan avşa adasında alkolsüz oteller hangileri diye arayan ve soran  tatilcilerinde arttığı görülmekte olduğundan bu ihtiyaç doğrultusunda alkol satışı yapmayan otellerin bir listesini sizlere sunuyoruz.

Son 5 yıl içinde avşa adasında konaklama sektöründe bir çok otel boy göstermeye başlamıştır.Artan ihtiyaç doğrultusunda gün geçtikçe artan oteller arasında alkolsüz oteller arayan tatilciler içinde bu doğrultuda oteller faaliyet göstermeye başlamışlardır.Gerek avşa merkezde, gerekse yiğitler köyünde alkolsüz oteller bu kapsamda yer arayan tatilciler için hizmet vermektedirler.Web sitemizdede yer alan alkolsüz otellerin listesi ise aşağıdadır.

Çankırı Otel Avşa
Avşa merkezde adamızın en güzel sahilinde denize sıfır konumdadır.Konsept olarak yarım pansiyon hizmet veren çankırı otel avşa adasında alkolsüz otel olarak hizmet veren konaklama tesislerindendir.

Palmiye Otel Avşa
Avşa merkezinde iskeleye 2 dakika yürüyüş mesafesinde denize bir kaç adım mesafede bulunan palmiye otel yarım pansiyon hizmet vermekte olup avşa adasında alkol satışı yapmayan oteller arasında yer almaktadır.

Afissia Garden Otel Yiğitler Köyü
Afissia garden otel yiğitler köyü merkezinde deniz manzaralı ve havuzlu otel hizmeti vermekte olup sabah ve akşam yemekleri ile yarım pansiyon hizmet veren tesislerimizden biridir ve tesis kadınlar plajına yakın olup bünyesinde alkol satışı yapılmamaktadır.

The Park Otel Avşa
Avşa merkezinde adamızın en eski konaklama tesislerinden biri olup modern yapısı ve hizmet anlayışı ile sadece oda kahvaltı hizmeti veren ve alkol satışı yapmayan oteller arasında yer almaktadır.

Avşa adasında rahat ve huzurlu tatil yapabileceğiniz bu oteller hakkında detaylı bilgiler için avşa otelleri sayfamızı ziyaret etmenizi öneririz.Konu hakkında sormak istediğinizi soruları sayfamızın aşağısında yer alan yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz.

Avşa Adası

Bir önceki konumuz olan Pansiyonlar İçin En Ucuz Fiyat Nedir adlı yazımızıda okumanızı öneririz.

106 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp İletişim whatsapp