Alo Rezervasyon

Alo Rezervasyon

Avşa adası hakkında merak ettikleriniz,kafanıza takılanlar,ulaşım ve rezervasyonlarınız ile ilgili soru ve sorunlarınızı haftaiçi ve hafta sonu saat 09:00-22:00 arasında bizlere bildirebilirsiniz.

Ayrıca iletişim numaralarımızdan günlük kiralık yazlık ev ve villa rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz. Evler ve villalar adamızın her iki noktasında denize yakın konumlarda yer almaktadır. Evlerimiz temiz bir muhitte olup tamamen güvenlidir. Çarşı ve pazara yakındır. Yazlıklarımızda tüm ev eşya ve ekipmanları yer aldığı için herhangi eşya getirmenize gerek yoktur. İsteğinize göre kendi yatak ve çarşaflarınızı getirebilirsiniz.Aradığınız niteliğe göre ev-villa taradımızdan sizler için temin edilmektedir.
Temmuz ayından itibaren yoğunluk yaşandığı için en geç bir hafta önceden rezervasyonunuzu yapmanızı öneririz. Kesin rezervasyon için 2 gecelik ücret peşin aranmaktadır. Rezervasyonunuzu gerçekleştirdikten sonra adamıza geldiğiniz gün sizi iskelede karşılayıp kalacağınız yere sizi bırakıyoruz.

Ayrıca sitemizde firmamız dışı kiralık ev ve villaların bir listesi yer almaktadır. Listemizde yer alan konaklama tesisleri ile alakamız bulunmamaktadır. 2006 Yılından bu yana kaliteli konaklama hizmetini sunan ve bu konuda ziyaretçilerimize tam destek sağlayan firmamız sorunsuz iyi bir tatil geçirmeniz için çalışmaktadır.

Tel: 0 554 365 2223
Msn: avsaadasi@hotmail.de
Rezervasyon Talebi ve Sorularınız İçin Aşağıda Bulunan Mesaj Yolla Kısmını Kullanabilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz