avşa adası alternatif tatil önerileri
Avşa adasında alternatif tatil yapabileceğiniz yerler

 Merhaba değerli dostlarım, Sizlere bu makalemizde Avşa Adası alternatif tatil önerileri konusunu işleyeceğiz.

Avşa Adasında Alternatif Tatil Önerileri

 Avşa adasında alternatif tatil önerileri konusunda sizlere rehber olacağız. Bu içeriğimizde konaklama yerleri ve avşa adasında yapılabilecek turistik aktiviteler`in yer ve mekanlarını sizlere tanıtacağız. Öncelikle avşa adası merkezi dışında daha sessiz ve özel tatil yapmayı planlıyorssunuz?. O zaman adamızın en güzel koyları olan altınkum ve çınar koylarında yeni hizmete giren konaklama tesislerini tercih etmelisiniz. Hareket ve gürültüden uzak bu mekanlarda kafanızı dinleyerek yılın stresini üzerinizden atabilirsiniz. Diğer alternatif yerleri keşfetmek için avşa`da gezilecek yerler içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Yapacağınız ufak bir araştırma ile sitemiz üzerinden bu tesislere ulaşabilirsiniz.

 Sitemiz üzerinden yapılan sorgulamalar ve iletişim kanalı ile sorulan sorulardan biride avşa adasında islami oteller bulunuyormu?. Tesettür örf ve adetlerine uygun denize girilebilecek yerlerin olup olmadığıdır. Sizlere avşa adasında bu üsüllere uygun muhafazakar tatil yapılabilecek yer olarak tercih edilen yiğitler köyünü tavsiye ediyoruz. Yiğitler köyünde islami oteller`in yer almamaktadır. Lakin buna karşın otel kalitesinde faaliyette bulunan yiğitler apart pansiyonlar bu ihtiyacı karşılamaktadır. Alternatif olarak islami üsüllere göre tatil yapabileceğiniz kiralık yazlık evler bolca yer almaktadır.

 Köyün ortamı ve yerli halkın muhafazakar bakış açısı bu beldemize gelen tatilcilerin rahat etmesini sağlamaktadır. Bu köye yakın bir konumda olan ve kadınlar plajı olarakda adlandırılan özel plajda tatilciler islami üsüllerde serinleme imkanı bulmaktadır. Bunun dışında adamızın çevresini gezerek kendi alternatif tatilinizi yapabilirsiniz. Özellikle kamp turizmine yönelik uygun kamp yerleri adamızda olmamasına karşın kampçılar faaliyet olan koylarda temel ihtiyaçlarını karşılayarak tatillerini yapabilmektedirler. Bunun dışında kampçılar adamızda beğendikleri noktalarda çadırlarını kurabilirler. Önemli not; Kamp yeri arayan veya adamızda belirli bir noktada kamp çadırı kurmak isteyen tatilcilerimiz belediyemizden bilgi ve izin almak zorundalar. Detaylı bilgiler için kamp alanları içeriğimize göz atınız.

 Ayrıca adamızın nadide koyları olan çınar ve altınkum koylarındada yeni yeni konaklama tesisleri hizmet vermeye başlamıştır. Alternatif doğa ile içiçe gürültüden uzak bir tatil düşünüyorsanız tam size göre yerler avşa adasına bolca mevcuttur. Adamızın kuzey noktasında yer alan mavikoy bölgesindede tatil için ev kiralayıp, sessiz sakin denize girebileceğiniz çiftlik ve kanburtarla bölgelerini tercih edebilirsiniz. Avşa adası plajları içeriğimizden koylar ve plajlar hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 Gene aynı şekilde konaklamaya açılan mavikoy ve akvaryum bölgelerinde bulunan oteller avşa adasında alternatif tatil yapılabilecek yerler arasında gösterilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz