avşa adası angali mevkii

 Avşa Adası angali mevkii nerede ve nasıl bir yer bu doğrultuda araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz.

Avşa Adası Angali Mevkii

 Angali mevkii adamızın gerek emlak gerekse yaşam olarak en değerli bölgesidir. Konum olarak iskeleden indiğinizde sağ yön tarafında yer almaktadır. Adamızın en güzel sahil kesiminde harika bir konumdadır. Plajı ve denizi ile en güzel Avşa manzarasını ve gün batımı anını bu angali mevkiinden izleyebilirsiniz. Ayrıca zevkle denize girebilirsiniz. Angali mevkii konum olarak adamızın eğlence yerlerine ve yaşamsal alanlara yakındır. Adamızın meşhur nargile kafeleri bu bölge üzerinde yer almaktadır. Akşamları bu kafelerde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Bölge yürüyüş ve koşu sporları için uygun yapıdadır. Sabah yürürüşlerinizi ve koşularınızı angali sahillerinde yapabilirsiniz. Ayrıca Avşa Adasında gezilecek yerler sayfamızı inceleyerek adamızda yapacağınız aktiviteler hakkında fikirler edinebilirsiniz.

 Angali mevkii konaklama tesisleri yönündende zengin yapıdadır. Tesisler apartlar, pansiyonlar ve oteller şeklindedir. Bölgenin ilk konaklama tesisi Yarar Otel olup 1970`li yıllardan bu yana tatilcilere hizmet vermektedir. Apartlar ise Şeref Apart, İkizler Motel, Mercan Apart ve Han Apart şeklindedir. Bölgede bir çok farklı apart ve pansiyonlar bulunmaktadır. Ayrıca son yıllarda kiralık villa ve daireler`de konaklamalarda revaçtadır. Tesislerle ilgili detaylı bilgileri konaklama sayfalarımızdan inceleyebilirsiniz. Tail planı için Apart fiyatları ve uygun hizmet veren tesisler hakkında pansiyon fiyatları sayfamıza göz atınız.

 Angali mevkii`nde emlak ve arsa fiyatları yüksektir. Son yıllarda artan yapılaşma nedeni ile çok az sayıda satılık arsa bulunmaktadır. Angali mevkiinde satılık veya kiralık ev fiyatları oldukça yüksektir. Avşa Adası`nda satılık ilanlarını karşılaştırdığınızda aradaki fiyat farkından bunu anlarsınız. Ortalama olarak verirsek Angali mevkiinde satılık 1+1 daire fiyatı en az 200.000 TL civarındadır. Kiralık evlerde sezonluk fiyatlar 12.000 15.000 arasındadır. Evler sahildekiler hariç genelde bahçeli olup 2 veya 3 katlıdır. Evler gerek yapısal gerekse çevre olarak çok güzeldir. Sezonluk ev veya günlük haftalık daire kiralamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 Bölgeye Avşa Adası barlar sokağı`nı ve hemen arkasından balıkçı parkını geçince yaklaşık bir 100 metre sonra bölgeye ulaşırsınız. Aracınız ile kış aylarında sahilden yaz aylarında discolar kavşağından bölgeye ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz