avşa adası arabalı feribot

 Avşa Adası arabalı feribot seferleri İstanbul`dan İDO şirketi tarafından yapılmaktadır. Zeytinburnu Avşa arabalı vapur zeyport limanından Yener C arabalı feribot ile yapılmaktadır. Tekirdağ` dan Ömer Kaptan, Öz Kaptan, Yavuz Naz, Ali Taha, Marmara Roro ve Adaları 1 arabalı feribotları ile düzenlenmektedir. Erdek`ten Gestaş ve Adalar 1 arabalı feribotları ise Avşa Adası`na seferler düzenlenmektedir. Gestaş ve Adalar 1 arabalı feribotu yaz kış Avşa Adası`na sefer yapmaktadır.

 İlkbahar, yaz ve sonbahar aylarında İdo ve Tekirdağ arabalı feribotları kış dönemine kadar her gün sefer tarifelerini uygulamaktadır. Kış aylarında seferler cuma gidiş pazar günleride dönüş şeklindedir. İdo seferlerini yenikapı ve bostancı limanlarından düzenlerken diğer firmalar Tekirdağ Akport limanından seferlerini düzenlemekteler. Yaz aylarında düzenlenen Avşa Adası seferleri sayısı 10 sefere kadar çıkmaktadır. Erdek`ten düzenlenen seferler yaz aylarında günde 3 kere iken kış aylarında 2 sefere düşmektedir. Tekirdağ üzerinden kalkan Öz Kaptan, Adalar 1 ve Ömer Kaptan arabalı feribotları konfor olarak daha ön planda olmaktadır. Yine Gestaş arabalı feribotuda yolcularına lüx ve konforlu bir ulaşım deneyimi sunmaktadır.

Avşa Adası Arabalı Feribot Saatleri

 Avşa Adası arabalı feribot saatleri şu şekildedir. Ömer Kaptan arabalı feribotu Avşa`dan 11:30`da hareket ederken Tekirdağ`dan 15:30`da hareket etmektedir. Öz Kaptan arabalı feribotu ise Avşa`dan 08:30`da seferine başlarken Tekirdağ`dan 12:30`da seferlerine başlamaktadır. Adalar 1 arabalı feribotu Avşa`dan 11:30`da sefere başlamaktadır. Tekirdağ`dan hareket saati ise 15:00`dedir. Yavuz Naz arabalı feriboru ise Avşa`dan saat 14:00`de seferlerine başlamaktadır. Tekirdağ sefer saati ise sabah saat 10:00 sularındadır.

 İdo 2021 ilkbahar seferlerine 2 nisan tarihi itibarı ile başlayacaktır. Bu dönemde ido her hafta cuma günleri yenikapı`dan Avşa Adası`na sefer düzenleyecektir. Dönüşler ise her pazar günü saat 16:00`da yapılacaktır. Yaz dönemi İdo Avşa seferleri 2021 sefer tarifeleri daha açıklanmamıştır. Detayları İdo`nun resmi web sitesinden takip edebilirsiniz.

 Gestaş Avşa Adası Erdek arabalı feribot saatleri ise şöyledir. Gestaş haftaiçi ve sonu her gün Avşa`dan sabah 06:45`de hareket etmektedir. Akşam 16:45`de Erdek`e son seferini düzenlemektedir. Erdek`ten hareket saatleri ise sabah 11:00 ve 19:00 olmaktadır. Marmara Roro arabalı feribotu ise Erdek`ten Avşa Adası`na sabah saat 07:00`de günde tek sefer düzenlemektedir. Avşa`dan ise Erdek`e sabah saat 09:00 ve 12:30`da günde 2 sefer gerçekleştirmektedir. Adalar 1 arabalı feribotu ise Erdek`ten sabah saat 08:30`da Avşa Adası`na sefer gerçekleştirmektedir. Avşa`dan Erdek`e hareket saati ise 18:30 dur.`

Avşa Adası Arabalı Feribot Fiyatları

 Avşa Adası arabalı feribot fiyatları 2021 yılında şu şekildedir. Adalar 1 Avşa Adası Tekirdağ feribot fiyatları kişi başı 50 TL`dir. Araç fiyatları ise şöför dahil 150 TL iken`Erdek araç fiyatı ise 80 TL`dir. Öz Kaptan, Ömer Kaptan ve Yavuz Naz arabalı feribot fiyatları ise Adalar 1 ile aynıdır. Erdek Avşa arabalı feribot fiyatları ise kişi başı 25 TL`dir. Araç feribot fiyatları ise 70 TL`den başlamaktadır. İdo 2021 bilet fiyatları listesini daha yayınlanmamıştır. 2020 İdo bilet fiyatları 110 TL ve 130 TL arasında satışa sunulmuştur. 2021 İdo bilet fiyatları zamlı olarak geleceği açıklanmıştır. Avşa Adası bilet fiyatları sayfamızdan ücretler konusunda daha detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Avşa Adasına Arabalı Feribot Nereden Kalkıyor

 Avşa Adası`na arabalı feribot İstanbul`dan yenikapı ve bostancı limanlarından kalkmaktadır. Tekirdağ Avşa Adası arabalı feribotları ise Akport limanından kalkıyor. Gestaş, Marmara Roro ve Adalar 1 arabalı feribotu ise Erdek limanından hareket etmektedir. Adamızdan ise Avşa iskelesinden arabalı feribotlar kalkmaktadır.

 Ulaşım konusunda daha ayrıntılı bilgileri Avşa Adası`na nasıl gidilir içeriğimizden inceleyebilirsiniz. Adamıza gelmeden önce konaklayacağınız yerlerin seçimi için Avşa Apart ve Avşa Pansiyon menümüzden uygun yerleri inceleyebilirsiniz. Daha lüx ve konforlu konaklama tercihleriniz için Avşa Otelleri sayfamızı inceleyebilirsiniz. Alternatif olarak Yiğitler köyü pansiyonları sayfamızada göz atmanız tavsiyelerimiz arasındadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz