Avşa adası kargo firmaları
Avşa adası kargo firmaları

 Avşa adası kargo hizmeti almak istiyor ve kargo göndermek istiyorsunuz. Ama bunun nasıl olacağını hangi kargo firmalarının avşa adasına hizmet verdiğini bilmiyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

 Avşa adası`na gelen kargo şirketleri sırası ile Ptt, Yurtiçi, Aras, Mng kargo şirketleridir. Eğer tatilinizde kargo ihtiyacınız varsa bu kargo şirketleri aracılığı ile kargolarınızı alabilirsiniz. Bu şirketler haftanın belirli günlerinde adaya servis yapmaktadır. Aras kargonun Avşa`da bir dağıtım merkezi vardır. Yurtiçi ve Mng kargo genellikle iskele meydanında dağıtım yaparlar. Ptt kargo`nun genel dağıtım sistemi ada içinde kurye ile hizmet vermektedir. Kargolarını Sürat kargo ile alacaklara en yakın şube bandırma şubesi olup Erdek`e servise çıktıklarında tanıdığınız yerlere kargolarınızı teslim edebilmektedirler. Eğer sürat kargo ile eşyanız gelecekse firma bir bandırma firması olan yıldız nakliyata kargonuzu teslim ettirebilirsiniz. Yıldız nakliyat aracılığı ile kargolarınızı servsi edebilmektedir.

Avşa Adası Kargo Dağıtımı Nerede Yapılıyor?

 Avşa adasına gelen genel kargo şirketleri belediye binasının bulunduğu cami sırasında dağıtım yapıyorlar. Kargonuz için Yiğitler köyü yolu üzerinde bulunan migros jet mağazası önünde bulunan işyerlerine dağıtım için gidebilirsiniz. Bazı günler bu dağıtım iskele meydanında olabiliyor. Avşa adasında dağıtımın gün içerisinde nerede yapılacağı sorusunu en net biçimde kargo şirketine sorarak alabilirsiniz.

 Eğer kargo şirketinizin avşa adasında dağıtım ağı yoksa kargo şirketine kargonuzu Gestaş arabalı gemisine bırakmasını rica edebilirsiniz. Kargonuzu Gestaş Gemi büfesinde çalışan Muhtar lakaplı çalışana bıraktırmanız önemli bir detaydır. Kargonucunuzdan onay aldıktan sonra gemi saatinde iskelede olursanız yolcu aktarımı sırasında Muhtar`dan kargonuzu alabilirsiniz. Avşa Adası Ulaşım saatleri ve tarifeler için Gestaş Avşa Adası Erdek Feribot Seferleri sayfamızı ziyaret ediniz.

 Avşa Adası tatilinde veya adamızda esnafsanız Avşa Adası’na kargo getiren şirketlerin telefon numaraları aşağıdaki gibidir.!

Avşa Adası Kargo Şirketleri Telefon Numaraları

PTT Kargo – Avşa Şube – 0 266 896 14 52
Yurtiçi Kargo – Erdek Şube – 0266 835 16 16
Aras Kargo – Erdek Şube – 0549 776 79 64 – 0549 776 79 65
MNG Kargo – Erdek Şube – 0266 845 60 90
Sürat Kargo – Bandırma Şube – 0266 714 86 26
Bandırma Yıldız Nakliyat – 0542 317 47 77

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz