avşa adası otel fiyatları

Merhaba değerli misafirlerimiz,Sizlere bu makalemizde avşa adası otel fiyatları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Avşa adası otelleri şu zamanlarda adamızda az sayıda bulunsada yıllar geçtikçe yeni yeni oteller açılmaya ve tatilcilere hizmet vermeye başlamışlardır. Avşa adasında bulunan otellerin az sayıda bulunmasının sebebi apart tipi konaklamaya duyulan ihtiyacın daha fazla olmasıdır. Adamıza gelen yerli halk uygun fiyatları ve ucuz olması sebebi ile bu tarz konaklama tesislerini tercih etmektedirler. Ne kadar tatilciler bu tip konaklamayı tercih etsede sevdikleri ile daha özel bir tatil düşünenlerin sayısıda az sayıda değil.

Adamızda bulunan konaklama tesislerinin çokluğu arasında kaybolan az sayıdaki bu otelleri ziyaretçilerimiz ve adaya gelenler bulamamaktadır.  Bu sebeble tatilciler otellerin fiyatları konusunda bilgi sahibi olamamaktadırlar. Dolayısı ile tatilciler otellere ulaşmakta güçlük çeken çekmektedir. Adaya gelen tatilciler sitemiz üzerinden bize ulaşarak fiyatlar konusunda bilgi sahibi olmak istemektedirler. Bizde bu konuda tatilcilerin bilgi sahibi olmaları için fiyatlar konusunda detaylı bir yazı hazırladık. Bu konuda ayrıntılı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Avşa Adası Otel Fiyatları Ne Kadar?

Avşa adası otel fiyatları 2021 yılında en düşük 80 tl`den Avşa adası pansiyon fiyatları ise 30 tl`den başlamaktadır. Sezonun anlık durumuna göre değişkenlik göstersede fiyat ortalamaları aşağı yukarı hepsi ile aynı paralelliği göstermektedir. Haziran ayında 80 tl ila 120 tl arasında bulabileceğiniz oteller haziran sonu gibi 150 tl taban fiyatlarla sizlere hizmet vermektedirler. Avşa`da haziranın bitmesi ve temmuz ayının başlaması ile beraber artan turizmcilik faaliyetlerine nispeten fiyatlarda artış gözlenmektedir. Temmuz ayında otellerin fiyatları 150 ila 200 tl arasında değişmektedir. Ağustos ayındada temmuz fiyatlarının etkileri görülmektedir. Ağustosta adanın doluluğuna göre fiyatlar 140 ila 180 tl arasında değişkenlik gösterir. En uygun otel fiyatları sezonun bittiği eylül ayında uygulanır. Bu dönemde fiyatlar haziran ayı fiyatları gibi 80 tl ile 120 tl gibi ücretlendirilir.

Avşa Adası Otel Fiyatları 2021 (Kişi Başı Günlük)

  • Bahar Aqua Resort Otel : 150 TL
  • Afissia Garden Hotel : 140 TL
  • Yaren Otel : 110 TL
  • Çankırı Otel : 170 TL
  • Palmiye Otel : 160 TL
  • The Park Otel : 120 TL
  • Yarar Otel : 160 TL
  • Lavinia Butik Otel : 110 TL
  • Port Çınar Butik Otel : 100 TL

Avşa Adası Oda Kahvaltı Otel Ücretleri

Avşa adasında oda kahvaltı hizmeti sunan otel fiyatları haziran ayında kişi başı 80 TL`den başlamaktadır. Yüksek sezonda fiyatlar 120 TL`dir.

Avşa Adası havuzlu oteller ise fiyat olarak 150 TL civarında olup yarım pansiyon şeklindedir. İçerisinde açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği konaklama hizmeti vermektedir. Sizler için derlediğimiz Avşa’daki en ucuz oteller ile birlikte Avşa Adası Otelleri 2021 güncel fiyat listesi bu şekildedir.

Avşa Adası Ramazan ve Kurban Bayramı Otel Fiyatları

Avşa adasında ramazan ve kurban bayramı otel fiyatları bu listedeki fiyatlara göre daha yüksek ücretlendirilmektedir. Sezon içerisinde talebin artması bayram dönemlerindede talebin tavan yapması ile birlikte fiyatlardada biraz daha artış yapılmaktadır. Adamızda bütün tesisler bayram için özel fiyat uygulamaları yapmaktadır. Bu sebeble eğer Avşa adasında bayram tatili yapmayı düşünüyorsanız en geç 15 gün önceden rezervasyon yapmanız tavsiyemizdir. Asla ve asla kesin olarak bayram dönemlerinde rezervasyonsuz gelmemeye çalışın yoksa mağduriyet yaşayabilirsiniz.

Avşa Altınkum Otelleri

Bazı tatilciler avşa adasındaki otel aramalarını altınkum plajı civarında yapmaktadırlar. Bunun nedenide plajın adanın popüler denize girilecek noktası olmasıdır. Eğer sizde bu arayış içerisinde olacaksanız Afissia Garden Hotel, Altınkum Tatil Konakları ve Bahar Aqua Resort Otel gibi tesisleri incelemelisiniz. Eğer bu bölgede tatil yapacaksanız Yiğitler Köyü hakkındaki içeriğimizide inceleyerek bölge hakkında detaylı bilgi almanızda fayda var. Avşa adası plajları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Otel fiyatları kişi başıdır. 6 yaş öncesi çocuklardan ücret alınmamakta beraber 06-12 yaş arası çocuklara %50 indirimli fiyat uygulanır. Fiyatlara otel konsepti içerisinde verilen hizmetler dahil olup farklı hizmetler için ek ücret talep edilmektedir. Merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz detayları çekinmeden otellere danışarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Avşa adasında gezilecek yerler içeriğimizi inceleyerek adamızda yapacağınız aktiviteler hakkında bir plan oluşturabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapacağınız rezervasyonlarda otellerin banka hesap numaralarına 2 günlük ücret yatırmanız ve bu suretle rezervasyonunuzu kesinleştirmeniz gerekmektedir. Ücret yatırmama durumunda rezervasyon geçerli sayılmayacaktır. Adamızda bulunan otellerde özellikle temmuz ve ağustos aylarında yer bulma konusunda problemler yaşanabilmektedir. Sıkıntı yaşamamanız için uygun fiyatlı bir tatil için erken rezervasyon yaptırmanız gerektiğini siz sayın ziyaretçilerimize hatırlatırız. Tabi tüm bu planları yaparken avşa`ya nasıl gidilir bilmemiz gerekiyor. Diğer yandan tatil bütçesini hesaplarken Avşa Adası bilet fiyatları konusundada bilgi sahibi olmanızda yarar var .

2 YORUMLAR

  1. Pansiyonları ve Otelleri çok uygun gidip görmelisiniz.Restoranları mükemmel, deniz berrak ve temiz her yaz eşimle gideriz.Tatilinizin tadını ucuza sizde çıkarın bence

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz