Gestaş Avşa Sefer Saatleri
Gestaş Avşa Sefer Saatleri

Avşa adası ulaşım fiyatları 2021 yılında ne kadar oldu? Erdek, Tekirdağ ve İstanbul`dan deniz otobüsü veya feribot ile gelmek isteyenler için bu bilgileri sizler için toparladık.

Avşa Adası Ulaşım Fiyatları Listesi 2021

Öncelikle istanbuldan avşa adasına ulaşım fiyatları hususunda en çok merak edilen konu olan deniz otobüsü ücretlerine açıklık getirelim. İdo 2021 yılında Avşa adası ve Marmara adası istikametine gidecek yolcular için fiyatını 90 TL`den promosyon fiyatları ile başlatıyor. Ekonomi sınıfı olarakda 127 TL`den biletlerini satıyor. İdo bileti almak için İdo gişeleri, İdo web sitesi veya İdo akıllı bilet uygulamasından yararlanabilirsiniz.

Bostancı Yenikapı Haftasonu sefer saatleri
Bostancı Yenikapı Haftasonu sefer saatleri
Bostancı Yenikapı İdo Sefer Saatleri
Bostancı Yenikapı İdo Sefer Saatleri

 Erdek`ten Avşa adasına ulaşım fiyatları ise 2021 yılı için kişi başı 30 TL olarak belirlendi. Öğrenci 15 TL gibi bir ücret ile avşa adasına gidebilirken ada kartlı yolcu 20 TL`den avşa adasına gidebiliyor. Araçlı gelecekler ise gestaş arabalı feribotu ile avşa adasına ulaşım sağlayabiliyor. Araçlı gelecekler için ücret detayları ve sefer saaatleri ile ilgili tabloyu aşağıdaki görsellerden sizler için paylaştık.

Gestaş Avşa Ulaşım Fiyatları
Gestaş Avşa Ulaşım Fiyatları

Tekirdağ Avşa adası ulaşım fiyatları 2021 yılı için kişi başı 60 TL oldu. Seferler Özkaptan ve Ömer kaptan ulaşım firmaları aracılığı ile yapılıyor. Yaz döneminde hergün karşılıklı 3 sefer yapılıyor. Bayram dönemlerinde ek seferlerle ulaşım imkanları çoğaltılıyor. Bazı firmalar gidiş dönüş ücretlerinde uygun fiyat uygulayabiliyor. Eğer sizde avşa adasına gelecekseniz ulaşım firmaları ile iletişime geçerek güncel fiyat listelerine veya firmaların web sitelerinden ücretlendirme detaylarına erişebilirsiniz.

Özkaptan ve Ömer Kaptan Ulaşım Saatleri

Avşa Hareket 08:30 – 11:30 – 18:00
Tekirdağ Hareket 08:00 – 12:30 – 15:30

Kişi Başı Bilet Fiyatları: 50 TL.

Motorsiklet Şöför İçinde Bilet Fiyatları 80 TL.

Otomobil Şöför İçinde Bilet Fiyatları 150 TL.

Minibüs Şöför İçinde Bilet Fiyatları 180 TL.

Kamyonet Şöför İçinde Bilet Fiyatları 200 – 250 TL.

Sizler için hazırladığımız bu makalemizde bilet fiyatları ve sefer aaatlerini paylaştık. Avşa adasına arabayla nasıl gidilir adlı makalemizde avşa adasına ulaşım hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz