avşa adası`nda banka varmı

 Avşa Adası`nda banka varmı, ayrıca bankamatik bulunuyormu?. Bulunuyorsa hangi bankaların atm`si mevcuttur. Bir çok tatilcinin kafasında Avşa Adası tatilinde bankacılık işlemi yapıp yapılamacağı sorusu vardır. İşte bu noktada Avşa Tatil Rehberi olarak sizlere detaylı bilgiler vereceğiz.

Avşa Adası’nda Banka Şubesi Ve Atm Var Mı?

 ATM olarak Avşa Adası`nda yeterli sayıda bankamatik bulunmaktadır. Ancak ne yazıkki Avşa Adası’nda herhangi bir banka şubesi bulunmamaktadır. Çok önceki yıllarda adamızda Ziraat Bankası’nın bir şubesi vardı ama şimdi sadece mobil şube görevi görüyor. Avşa Adası Ziraat Bankası‘nın mobil şubesi, merkezde Belediyesi binasının hemen karşısında bulunmaktadır.

Avşa Adası Atm veya Bankamatikler Nerede?

 Tüm Avşa Adası bankamatikleri ve ATM’ler, Avşa Adası’nın iskele meydanında yan yana bulunmaktadır. Avşa Adası’ndaki ATM’ler birçok tatilcinin işlemleri için yeterlidir. Ancak bayram ve yoğun dönemlerde ATM`ler bazen çöküyor. Bu duruma maruz kalmamak için Avşa Adası tatilinizde yanınızda nakit bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Avşa Adası’nda Hangi Atm ve Bankamatikler Var?

 Tatil severler, Avşa adasında hangi ATM’lerin mevcut olduğunu bilmek isterler. İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Ziraat Bankası ve Akbank ATM’leri Avşa Adası’nda bulunmaktadır.

 Bu ATM’ler haricinde diğer bankaların (Kuveyt Türk, Vakıfbank, Teb, Halkbank, Finansbank ve ING gibi) ATM’leri Avşa Adası’nda bulunmamaktadır.

 Avşa Adası’nda Yapı Kredi Bankası, İş Bankası, Akbank, Garanti Bankası ve Ziraat Bankası gibi bankalarla çalışıyorsanız bu ATM’lerden komisyon karşılığı işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bankamatik ve Atm`lerde Sorunlar Oluyormu?

 Avşa Adası’nda ATM’lere bakım yapacak banka çalışanları bulunmamaktadır. Bandırma ve Erdek banka yetkilileri arızalı ve para yükleme işlemleri için haftada bir gün Avşa Adası`na gelmektedir.

 Öğlen saatlerinde Erdek ve Bandırma`dan gelen yetkililer arıza ve para yükleme işlemlerini tamamlamaktadır. Bu yetkililer sorunlar giderildikten sonra Gestaş Erdek Arabalı Seferleri ile geldikleri yere aynı gün dönmektedirler.

 Muhtemel bir ATM arızası nedeniyle acil bir işleme gerek duyarsanız, işiniz gecikebilir. Eğer bu durumla karşılaşırsanız gerektiğinde bankanızın internet şubesini kullanmalısınız. Bununla birlikte diğer ATM’lerden belirli bir komisyon ödeyerek bankacılık işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 Eğer tüm Atm`ler arızalı ise size en yakın şube Marmara Adası`nda bulunmaktadır. Avşa Adası`ndan Marmara Adası`na öğlen Gestaş seferleri ile gidebilirsiniz. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra aynı gemi ile akşam saatlerinde adamıza dönebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz