Avşa Barlar Sahili

avşa barlar sahili
Avşa adası`nın en popüler yeri olan barlar sokağının sahilinden çekilmiş görüntüler youtube kanalımızda. Avşa adası barlar sahili iskeleden indiğinizde sağ tarafta olan kısım olarak geçiyor. Küçük olmasına rağmen avşanın en güzel ve en canlı sahili olma özelliğini taşır. Yaz sezonunda bir çok tatilci gerek eğlenmek gerekse denize girmek için bu sahile uğramaktadır.

 Sahil bandı üzerinde kumpirciler, cafeler, dövmeciler, restoranlar, pideciler ve gece clubleri bulunmaktadır. Gece çılgın avşa eğlenceleri bu sahil üzerindeki mekanlarda yapılır. Ayrıca adanın en meşhur balık restoranları`da bu sahil üzerindedir.

Adamızın büyük parklarından Balıkçı parkı bu sahil üzerindedir. Dinlenmek ve sohbet için bu parkı kullanabilirsiniz. Parkın ilerisindeki sahilde nargile cafeler sizlere hizmet vermektedir.

Sahil bitiminde 78 ve manastır koyu uzanmaktadır. Sahilden her iki koy görülmektedir.

Bu sahilde 5 adet bar bulunmaktadır. Ayrıca avşa adasının en popüler restoran ve kafeleride bu sahildedir.

Avşa adasının meşhur su sporları`da bu sahil üzerinde yapılmaktadır. Muz, Ringo ve Jet-ski gibi bir çok eğlenceli hizmeti buradan satın alabilirsiniz.

Geceleri barlar sokağında gece kulüpleri ve discolar`da takılabilir yada sokakta bulunan kafe ve restoranlarda geceyi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca avşa`nın en popüler eğlence mekanı olan tanz discoya yakın bir bölgedir. Sokağın bitimindeki yol sizi tanz discoya götürür. Video avşa barlar sahili ve sokak hakkında fikir vermek amaçlı yayınlanmaktadır. İyi seyirler..

1 Yorum

  1. Merhaba,

    14 haziran Cuma günü otelinizde konaklamayı düşünüyoruz. 3 kişi bir odada kalmayı düşünüyoruz. Pansiyon oda ücreti ve Kişi başı ücreti hakkında bilgi vere bilirmisiniz?

    İyi çalışmalar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz