4 Ağustos 2013
Kategori: Avşa Rehberi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Loading...
4 Ağustos 2013,
 0

Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz, sizlere bu yazımızda avşa budo seferleri hakkında önemli bilgilerin yanı sıra sefer saatleri ve fiyatları konusunda ayrıntılar sunacağız.

Bilindiği üzere bu yıl faaliyetine başlayan budo ( Bursa Deniz Otobüsleri) işletmesi mudanya istanbul hattından sonra gerekli anlaşmaları yaparak mudanya avşa -avşa tekirdağ hattı üzerindende anlaşmalarını yaparak seferlerine başlayacak.

1 Ağustos günü mudanya üzerinden test sürüşünü yapan ve avşa adası iskelesine yanaşan budo`ya ait deniz otobüsü belediye başkanı ve ada halkı tarafından karşılandı. Ada halkı ve misafirleri tarafından oldukça beğenilen deniz otobüsü test sürüşünü başarı ile tamamladıktan sonra tekirdağ`a hareket ederek oradan mudanya istikametine geri dönüş yaptı.

avsa-budo-seferleri

Vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine arefe günü tek sefer yapacak olan budo hafta sonu geri dönüş için seferini yaptıktan sonra bir sonraki haftaya düzenli olarak avşa adası seferlerini yapacağını duyurdu.

Takribi 2,5 saat sürecek yolculukla yolcular avşa adasına ulaşabilecek. Buradan ise aktarmalı bir şekilde tekirdağ iskelesine hareket edeek. Bilet fiyatlarınıda makul düzeyde tutan budo firmasının vermiş olduğu tarifeye göre sefer saatleri ve bilet ücretleri aşağıdaki gibidir.

Budo Bilet Fiyatları
Mudanya Avşa Bilet Fiyatı : 30 TL
Avşa Tekirdağ Bilet Fiyatı :30 TL
Mudanya Tekirdağ Aktarmasız: 50 TL

Mudanya Avşa – Avşa Tekirdağ Seferleri Hareket Saatleri

08.30 Mudanya hareket
11.00 Avşa varış
11.15 Avşa hareket
12.15 Tekirdağ varış
12.30 Tekirdağ hareket
13.30 Avşa varış
14.00 Avşa hareket
15.00 Tekirdağ varış
16.15 Tekirdağ hareket
17.15 Avşa varış
17.30 Avşa hareket
20.00 Mudanya varış

Bir önceki konumuz olan Akbulut Pansiyon Haritası adlı yazımızıda okumanızı öneririz.

17.817 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp İletişim whatsapp