Avşa Pazar Yeri

 Avşa adası yeni pazar yerine sahip oldu.Belediyemizin yapmış olduğu yenileme çalışmaları sayesinde pazar yeri yeni görünümüne kavuştu. Artık Adamızın yeni pazarı, modern bir görünüme sahip…..

 

avşa pazar yeri

Haber ile ilgili Yorumlar

 Avşa adası belediyesinin yapmış olduğu çevre düzenleme modarnizasyon çalışmaları sonucunda adamız modern pazar yerine kavuştu. Buna ilaveten pazar yerinin yanında bir çocuk parkı ve spor aletlerinin olduğu spor sahası ve bir adette modern çay bahçesi ilave edilmiştir.

 Avşa pazar yeri nerede?. Pazar yeri Avşa adası merkezinde belediye binası yanında bulunuyor. Avşada Alışveriş yapabileceğiniz Pazar yeri adamıza tatile gelenlerin pazar ihtiyaçlarını karşılayacakları bir yer. Marketlerinde karşısında yer almasından ötürü alışveriş gayet basit. Önce market alışverişi sonra pazar. Pazarda ağırlıklı olarak çanakkale üzerinden gelen taze sebze ve meyveler satılıyor. Yer yer adamızın yerel sebze ve meyvelerini bulabilirsiniz. Ayrıca şarküteri ihtiyaçlarınızıda karşılayabilirsiniz. Adamızın dünyaca ünlü şaraplarını satan Bortaçina satış noktası pazar yeri içerisinde.Ayrıca Adem baba`nın yerinden adamızın taze balıklarını satın alabilirsiniz.

 Pazar yerinde giyim kuşam üzerine uygun ürünleride bulabilirsiniz. Çevresinde çocuk parkı ve futbol sahasınında bulunduğu pazar yerine mutlaka uğrayın. Ayrıca avşa adasında ne kadar harcanır diye merak ediyorsanız içeriğimizi incelemenizde fayda var.

Bizi yorumumuz.
Avşa adası`na yapılan bu yeni hizmet gerçekten avşa`mızın ihtiyacı olan bir çalışma idi.Belediyeye çalışmalarından ötürü tebrik ediyoruz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz