Avşa Tanz Disco

avşa tanz disco
avşa tanz disco

Avşa Tanz Disco nasıl bir yer?. Avşa adası`nın en meşhur eğlence yerlerinden biri olan 5.000 kişilik kapasitesi ile hergece dolup taşan popüler mekanı tanz disco`dan görüntüler.

Avşa adası tanz disco avşa adası gece hayatı`nın ilk eğlence mekanı olma özelliğini taşıyor. Avşa adası gece kulüpleri ve discolar sıralamasında 1. numara. 1980`li yıllardan bu yada adamızın eğlence hayatında yer alan mekan Türkiye`nin en büyük açık hava discosu. Yaz partilerinin çılgın eğlencelerinin yapıldığı mekan ayrıca adamızın sembolü durumunda. Bir kale şeklinde inşaa edilmiş bu disco 2 katlı bir mekan. İç kısımlarında mekana gelenlerin oturabileceği iç localar ve açık localar bulunuyor. Ayrıca mekan içerisinde 3 adet bar bulunuyor. Ortasında dans pisti bulunan mekanda yaz aylarında boş alan bulmak imkansız. Dileyenler kulelerde oturup kuş bakışı pisti izleyebiliyorlar. Girişi 12:00`ye kadar ücretsiz olan mekan 12:00`den sonra girişte ücret alıyor.

 Avşa adasında bulunan bazı apartlar ve oteller ücretsiz giriş için vip kart verebiliyor. Bu kartla içeceklerinizide indirimli alabiliyorsunuz. Bazı geceler büyük konserlerinde yapıldığı mekanda sabahlara kadar çılgınca eğlenebilirsiniz.

 Tanz disco`ya barlar sokağını geçtiğinizde karşınıza balıkçı parkı çıkıyor. Bu parkın orada yer alan ömer deniz büfenin olduğu aradaki yolu takip ettiğinizde disco`ya ulaşabiliyorsunuz. Disco gece saat 22:00 hizmetine başlıyor. Kapanış saati ise 04:00.

 Videoda tanz disco`a yapılmış eğlence partisinden görüntüler yer alıyor. Mekanın aralıklarla getirdiği ünlü isim ve mankenler eşliğinde eğlencelere renk katılıyor. Bu eğlencelerden biri olan bu videoda evlilik programındandada hatırlıcağınız hollandalı lorraine`nin görüntülerini izleyeceksiniz.İyi seyirler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz