Avşa Adası Haber Herşey geçen yılın haziran ayında başladı

Bir kaç dostumuz ve bizi tanıyanlar avşa adasının iyi tanıtılmadığını, bu işi yapıyorum zannedenlerin çok pasif kaldığını ve rekabetsizliğin getirdiği ortamda reklam vermek isteyen insanların söğüşlendiğini ve rekabetin bu işleri renklendireceğini ve adaya, ada tanıtımına bir kalite geleceğini defalarca bize anlatmalarına karşın biz yıllardır işimize baktık ve bu sözüm ona reklamcı arkadaşlara yol gösterip faydalı olmaya çalıştık.

Ama gördükki adaya ve avşalılara bir faydaları olmadığı gibi kendi içlerinde haksız rekabete dayanan bir reklamcılık biçiminide sitelerinde değiştirmediklerini gördük ve 10 temmuz gecesi biz bu işe www.avsa-avsa.com sitemizle bu gidişe bir dur dedik.

Biz adayı tanıtım amaçlı bu işe soyunduğumuzda avşa adasının veb sitelerinin kış aylarında trafiği günlük 150 200 yazında 1000 1500 kişi arasında idi ve avşa adasını bilenler giriyordu.

Yaptığımız araştırmalarda birde baktıkki sadece google da avşa adası aramasında olan bu sitelere erişmek için avşa adasını duymak görmek yada bir şekilde öğrenmek gerekiyor ve sadece googleda avşa adası diye aramak gerekiyor

ve gene baktıkki insanların tatil amaçlı aramalarında hiç biryerde avşa adasının adı sanı geçmiyor

Birde kendilerine avşa adasını tanıyoruz söyleyiz böyleyiz diyorlar.

Avşa adası konulu site yapıp googlenin mecburi indexine avşa adası tanıtım hizmeti diyorlar

Avşa adasını tanıtmak içerik gereği avşa adası olan bir site yapmak degildir

Avşa adasını tanıtmak bir çok tatil aramasında arama motorlarında çıkartmaktır bu şekilde olan tanıtım avşa adasına faydalı olacağı gibi avşalılara ve avşada iş yapmak isteyen bir çok insana faydalı olacaktır

İşte bizde bu noktada derhal çalışmalara başladık..Bir taraftan sitenin tasarımı programlanması diğer taraftan sunucuların satın alınması derken 10 temmuz 2006 gecesi avşa adasının en iyi sitesi olan www.avsa-avsa.com u yayına soktuk.

Ve hedeflediğimiz anahtar kelimelerde yaptığımız çalışmalarda veb sitemizi bir çok tatil aramasına soktuk

Daha sonra ise yayında olduğu 11 ay içerisinde Google tarafından page rank derecesi 3 gibi bir seviyeye layık görülen, günde ortalama şu an 2500 kişinin kışın ise 1000 küsür kişinin ziyaret ettiği, tasarımından güvenlik önlemlerine kadar her şeyi ile Avşa’daki sözüm ona tanıtım sitelerine ilham kaynağı olan bu siteyi dahada geliştirelim dedik..

İşte bu yüzden Avşa adasın’daki diğer bütün Avşa konulu sitelerine yüz felci geçirten bu site nedeni ile Avşa’daki bütün sözde tanıtım siteleri birer birer estetik ameliyata girdi !!

Biz, www.avsa-avsa.com platformunu kurarken sadece Türkiyede yaşayanlara değil tüm dünyadaki Avşa aşıklarına ulaşacağız, hedefimiz Türkiyedeki belli bir zümre değil, tüm dünyadır ve bu hedefe ulaşıp Google’da zirveye çıkacağız demiştik ve çıktık.

Yine aynı yolda devam edeceğiz özetle..

Biz, iyi olanı da doğru olanı da “gerçekleri” anlatan Avşa Adasını Gerçekten tanıtan Avşa’daki tek internet sitesiyiz. Ne mutlu bize, internet kullanıcısı milyonlarca insan da bu özelliğimizin kesinlikle farkında

O nedenledir ki, diğer Avşa sitelerinin tamamının toplamından 100 kat fazla izleniyoruz. O nedenledir ki Avşa adası’nınn en ünlü, en popüler tesisleri bize reklam vermek için yarış halinde.

İşte bu nedenledirki bazı sözüm ona tanıtımcı geçinen kişilikler bizim avşa adasına yaptığımız katkıları görmezden gelip bizle omuz omuza durmaları gerekirken tamamen hırs ve hasedliklerinden bize sitemize ve dolayısı ile Avşa Adasına zarar veriyorlar.Onların gayesi avşa adasını tanıtmak değil alıştıkları söğüşleme sistemine devam etmek,Avşa Adası onların umurlarında bile değil.Birde kendilerine Avşalıyız Diyorlar...

Sanki bizden önce kendileri çok çok faydalı olmuşlarda biz adaya zarar veriyormuşuz diye atıp tutuyorlar yani biz bindiğimiz dalı kesiyormuşuz.Sizler Çok komiksiniz.Bu işler atıp tutmayla olmuyor icraatla oluyor,sizin icraatlarınız ne olmuş buzamana kadar ne fayda görmüş sizden avşalı yada avşaya tatile gelenler.

Halbuki özellikle bu aylarda adada hissedilen hareketliliğin bizim sayemizde olduğunu kendi sitelerinde ada hareketlendi diyerek alenen kabul ediyorlar

Peki biz size soruyoruz daha düne kadar biz yokken neden bu aylarda avşa adasını Siz hareketlendiremediniz.

Biz cevap verelim,bu tamamen bizim yaptığımız çalışma gayret ve emeğe dayandığı için.Siz nabtınız, yaz gelsede parsayı toplasak diye hayallere kapıldınız.

Ve size soruyoruz buzamana kadar reklam aldığınız yerlere ne kazandırdınız,ondanmı beddualarını aldınız ve size verdikleri işleri kaybettiniz,madem siz klasstınız 1 numaraydınız neden bu insanlar bize kucak açtı?

Sizin yıllardır şöğüşleyip arkanızdan bedduasını aldığınız işletmelere sorun bakalım sizden bize geldiler durumları nedir ben söleyeyim hepsi memnun hepsi bizim için allah razı olsun diyorlar.

Hayatlarında Avşa’ya bir çivi bile çakmamış oldukları halde her yerde “Biz Avşalılar” diyerek kabarmış hindi gibi dolaşan bazı tiplerin bize gönderdikleri mesajlar bize kendi işlerinin seviyesizliği gibi kendilerininde seviyesiz olduğunu gösterdi

Meyve veren ağaç taşlanır misali yaptığımız işlere göz dikip yalan iftira itham dolu, seviyesiz, utanmaz, arsız mesajlarla ada tanıtılmıyor.

Bunlara ancak sizin gibi beyni kabız istemezuk anlayışında olan size yalanan yalaka çevreniz inanır

Siz yaratıcı kişilikler olsanız yaptığınız yan sitenizi bizimkine benzetmeye çalışarak bize duyduğunuz gizli hayranlıkla beraber kıskançlığınızı açık açık belli etmessiniz.

Buda bize bu ne perhiz bu ne lahana turşusu dedirtiyor.Size biz ancak gülüyoruz.

Sizin gibi kişiliklerin böyle iş anlayışı ile beraber batışını ve bu işlerde silinişini bizle beraber tüm Avşa izliyecek.

Avşa adası’nın sözde tanıtım gruplarına başarılar, bu sözde tanıtım gruplarının mahalli turizm sitelerine adını bile yazmaktan korkarak yorum yazıp ruhsal rahatlama yapan sanal güruha ve ona çanak tutup yorumlarına onay veren kendini akıllı zanneden yorum yazmaktan aciz kişiliğe ise bizler allah akıl fikir versin diyip acil şifalar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp İletişim whatsapp