Beyin kabızlığı.. Beyin kabızlığı amansız bir rahatsızlık..

Bu rahatsızlık, insanın kendi ile birlikte doğuyor. Yani beyin, doğduğu anda ya kabız olarak doğuyor ya da çok yaratıcı bir beyin olarak..

Beyin kabızlığına yakalananlarda bu rahatsızlığın doğası gereği yaratıcı olamıyor..

Bu amansız rahatsızlığın pençesine düşenler rahatsızlıklarının nedeni ile yaratıcı olamayınca zaman içerisinde yaratıcı insanlara düşman oluyorlar..

Yaratıcı insanların icraatına, yarattıkları farklılıklara karşı ruhları otomatikman tepki veriyor, yaratıcı insanları kötülemeye, arkalarından konuşmaya başlıyorlar..

Beyni kabız olan insanların çok az sayıda olanları iş hayatlarında, aşk hayatlarında rahatsızlıkları ile barışık meslekler, insanlar seçiyorlar..

Ama bazıları var ki..

Onlar beyinlerinin kabızlığına aldırmadan, kabız olmayan bir beyin gerektiren iş ve icraatlara giriyorlar..

Bazıları reklamcı oluyor.. Kimin reklamını tanıtımını yapsalar o firma kayboluyor, yok oluyor..

Beyin kabızlığı çekenler zaman içerisinde düşmanı haline geldikleri yaratıcı insanlara karşı inanılmaz ithamlar ile saldırıp onların iş çevrelerini etkilemeye çalışarak kendilerine yer açmaya, kaybettikleri yerleri kazanmaya çalışıyorlar..

Beyin kabızları, misafirlerimize avşa adasında kaliteli ve huzurlu tatil yapmaları için yol gösterdiğimizde bunu avşa yı karalama olarak algılayıp arkamızdan karalama yaparak kaybettikleri yerleri kazanmaya çalışıyorlar

Beyin kabızları, düşman olarak gördüğü kişileri kadın ise fahişe, erkek ise eşcinsel, dolandırıcı, güvenilmez biri, sahtekar olarak ilan ediyor her yerde..

Beyin kabızlığı çekenler rekabetin getirdiği ortamı kaldıramayıp işinde yaratıcı,asparagas reklamcılık yerine kaliteli reklam anlayışını hizmeti avşa adasına dolayısı ile avşaya kazandıran bizlere düşman olup kendilerine yer açmaya çalışıyorlar ama bilmiyorlarki biz daha çok yücelip yolumuza tam gaz devam ediyoruz ve gittikçe büyüyoruz,işte bunu kaldıramıyolar

Beyin kabızları,kendi sitelerini sadece ticari meta olarak gördüklerinden bizim avşa adasına onların kazandıramadığını kazandırdığımızda yaratıcı olup avşa adasına faydalı olmak yerine avşa adasınada bizlerede zarar vermeye uğraşıyolar,ama daha çok uğraşırlar.....

Bir an geliyor hakkında ithamlarda bulunulan insanların, bizlerin arkamızdan konuşulanlardan, hakkımızda söylenilen bu inanılmaz laflardan haberi oluyor..

Çıkıp diyoruz ki bizim için ne biliyor iseniz alenen söyleyin, gelin herkesin önünde yüzleşelim gerçekler ortaya çıksın.. Çıt yok.

Hatta diyoruz ki bunu yapamaz iseniz şerefsizsiniz.. Yine çıt yok.

Cevap veremiyorlar ve yine arkadan konuşmaya devam ediyorlar..

Biz avşa adasına ve avşa da tatil ve iş yapmak isteyenlere bilinçli tatil ve iş yapmaları için yol gösteriyoruz

Bizler avşa adasında kaliteli konaklama hizmeti veren elit, vergisini ödeyen dürüst çalışan ve işine ve müşterisine değer veren firmalara haketikleri değeri verip reklamlarını sunuyoruz

Tıp dünyası beyin kabızlığı için bir ilaç geliştirmeli acilen.

Bu rahatsızlık avşa adasına zarar veriyor, sinirler geriliyor.

Avşa da bazı “beyni kabız reklamcıyım geçinen ve beyin kabızlığının esiri olan diğerleri.. Size sesleniyorum ...

avşa da www.avsa-avsa.com gerçeği var bizler avşa adasında misafirlerimize kaliteli tatil ve konaklamada yol gösterip kaliteye gönül vermiş firmalara avşa adasına değer veren firmalara kucak açıyor ve reklamlarını sitemizde yayınlıyoruz sizin gibi 3 kuruş menfaat için sapla samanı karıştırıp misafirlerimizi ucuz kalitesiz yerlere yönlendirmiyor avşa adasına ve misafirlerine zarar vermiyoruz bu konuda seçici oluyoruz. biz kimsenin işine bakmıyoruz kimsenin işine ekmeğine dil uzatmıyoruz, işimize bakıyoruz biz biliyoruzki işimizde rakipsisiz, sizi rakip olarak görmüyoruz ..Bilmem bu defa anlatabildik mi ?

WhatsApp İletişim whatsapp