29 Ağustos 2018
Kategori: Avşa Rehberi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Loading...
29 Ağustos 2018,
 0

Avşa adası 2018 kurban bayramı 150.000 tatiici ile tarihi bir rekor kırdı.Yerli turistlerin özellikle İstanbul`luların rağbet ettiği adamızda otel, motel, pansiyon ve apartlar`da boş yer bulmak imkansızdı.

Yoğun bir taleple karşılaşan avşa adasında yer alan işletmeler temmuz sonu itibarı ile bayram rezervasyonlarını tamamladı.Buna rağmen hiç bitmeyen taleple karşılaşan adamıza rezervasyonsuz gelen binlerce turist yer bulamamanın mağduriyetini yaşadı.Dönüş bileti bulamayan bazı tatilciler ise bayramı park ve kumsallarda geceleyerek geçirdiler.Gündüz sahillerin gece ise caddelerin insan kalabalığından izdiham yaşanan adamızda ufak tefek sorunlar dışında asayiş olayları yaşanmadı. Marketlerinde yoğun gelebilecek talebe karşı hazırlıklı olması kıtlık tehlikesinide bertaraf etti.

Kumsalların dolu olmasının yanı sıra çevre koylardada iğne atılsa yere düşmeyecek kalabalıklar görüldü. Geceleri ise caddeleri dolduran tatilcilerden eğlence mekanlarıda nasibini aldı.Genelde sorunsuz geçen bayram tatili boyunca tatilciler adamızda full dolu dolu bir bayram tatili geçirdiler.

Bir önceki konumuz olan Avşa`da Yıldızlar Geçidi adlı yazımızıda okumanızı öneririz.

272 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir