avşa`da fotoğrafçılık
avşa`da fotoğrafçılık

 Merhaba sevgili ziyaretçimiz, sizlere bu makalemizde avşa`da fotoğrafçılık konusundan detaylı bilgiler vereceğiz.

 Avşa adasında fotoğraf sevenler için bu tutkularını gerçekleştirebilecekleri bir çok saha ve ortam bulunmaktadır. Avşa`da fotoğrafçılık yapılacak yerler nereleridir?. Bunların en başında adamızın gündüz veya gece çekim yapabileceğiniz iskele gelir. Bu noktadan adanın her iki sahilinini en derin açıdan görüntülüyebilir en güzel kareleri yakalayabilirsiniz. İlaveten tarihi değirmeninde bulunduğu değirmenardı mevkii fotoraf çekimleri için sizlere eşsiz kareler verecek.

 Bunların dışında avşa adası plajlarından muhteşem kareler yakalayabilirsiniz. Denizin çarşaf gibi, gökyüzünün mavisi ile birleştiği bu coğrafyada çeşitli koylardan değişik kareler, insan manzaraları ve daha bir çok doğa manzaralarını kareleyebilirsiniz. Özellikle papazın düzü olarak anılan alandan adamızın dört bir yanını ve bunun yanında komşu adaları fotoğraflayabilirsiniz.

 Adamızın kuzeydoğu istikametinde yer alan alibaba türbeside fotoğraf karelerine alınacak alanların başında yer almaktadır. Bunlar haricinde şarap evleri, yiğitler köyü kalesi, hediyelikçiler çarşısı ve lunapark üzerinde çekim yapılabilir.

 En son olarak adamızın muhteşem günbatımını karelemenizi kesinlikle önermekteyiz. Özellikle gün batımı esnasında iskeleye yakın bir konumdan balık tutanları bu esnada çekmeniz çektiğiniz karelere ayrı bir renk katacaktır.

Tüm bu anlatımlarımımızı genel olarak topladığımız içeriğimiz olan avşa adasında gezilecek yerler adlı konumuzdanda faydalanarak fotoğraf çekebileceğiniz alanları tespir edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz