30 Mayıs 2014
Kategori: Avşa Rehberi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Loading...
30 Mayıs 2014,
 0

Merhaba sevgili ziyaretçimiz, sizlere bu makalemizde avşa`da fotoğrafçılık konusundan detaylı bilgiler vereceğiz.

Avşa adasında fotoğraf sevenler için bu tutkularını gerçekleştirebilecekleri bir çok saha ve ortam bulunmaktadır.Bunların en başında adamızın gündüz veya gece çekim yapabileceğiniz iskele gelir.Bu noktadan adanın her iki sahilinini en derin açıdan görüntülüyebilir en güzel kareleri yakalayabilirsiniz.

avsada-fotografcilik

Bunların dışında adamızın plajlarından muhteşem kareler yakalayabilirsiniz.Denizin çarşaf gibi, gökyüzünün mavisi ile birşeltiği bu coğrafyada çeşitli koylardan değişik kareler, insan manzaraları ve daha bir çok doğa manzaralarını kareleyebilirsiniz. Özellikle papazın düzü olarak anılan alandan adamızın dört bir yanını ve bunun yanında komşu adaları fotoğraflayabilirsiniz.

Adamızın kuzeydoğu istikametinde yer alan alibaba türbeside fotoğraf karelerine alınacak alanların başında yer almaktadır.Bunlar haricinde şarap evleri, yiğitler kalesi, hediyelikçiler çarşısı ve lunapark üzerinde çekim yapılabilir.

En son olarak adamızın muhteşem günbatımını karelemenizi kesinlikle önermekteyiz.Özellikle gün batımı esnasında iskeleye yakın bir konumdan balık tutanları bu esnada çekmeniz çektiğiniz karelere ayrı bir renk katacaktır.

Bir önceki konumuz olan Avşa Adası Bayram Fiyatları adlı yazımızıda okumanızı öneririz.

5.613 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir