avşada hangi marketler var

 Avşada hangi marketler var, Adamızda dev market zincirlerinine ait hangi marketler bulunuyor?. Özellikle apart ve ev kiralayan tatilcilerin en büyük ihtiyacı market alışverişi nerelerde yapılır?.

 Adamız son yıllarda hemen hemen her mahallesinde A-10, Bim, Şok ve Migros market zincirleri bulunmaktadır. Ayrıca Avşa Adası`nda kış ve yaz aylarında yiyecek sorunu yaşanmamaktadır. Yalnız kış aylarında market sayıları azalmaktadır. Bunun başlıca sebebi kış aylarında turizm yaşanmamasıdır. Sonbaharın gelişi ile ekim ayı ortalarında bir çok market kapanmaktadır. Kış döneminde sadece pazar alanı ve çınar altı bölgesinde bulunan bazı marketler açık kalmaktadır. Yaz aylarının gelmesi ile birlikte kışın kapalı kalan marketler tatilcilere hizmet vermeye başlamaktadır. Ayrıca yerel bazı marketlerde adada yaşayanlara yaz kış hizmet vermektedir. İyi bir tatil için harcamalarda önemlidir. Öncelikle tatile çıkmadan önce Avşa Adası`nda Ne Kadar Harcanır konumuzu incelemenizi önermekteyiz.

Avşada Marketler Nerede?

 Peki bu marketlerin konumları nedir ve konumlara göre hangi marketler bulunmaktadır. İlk olarak Angali mevkii bölgesinde bulunan marketlerden bahsedelim. Bu bölgede bir adet Şok market bulunmaktadır. Şok marketin konumu İkizler Motel ve Yarar Otel arasındadır.

 Avşa Adası Barlar Sokağı bölgesinde A-101 Market tatilcilere hizmet vermektedir. A-101 market sahil yolunun bir arka caddesinde Görkem Apart`ın karşısında yer almaktadır. Bunun yanında Market konum olarak Çınar Altı bölgesine yakındır.

 Merkez Çınar Altı bölgesinde Yarar ekmek fırınının karşısında Şok market bulunmaktadır. Ayrıca Market yaz ve kış aylarında açıktır.

 Büyük marketler merkezde belediye binası bölgesinde yer almaktadır. Burada büyük migros mağazası üzüm heykelinin hemen karşısındadır. Buradan belediye binası yönüne ilerlediğinizde A-101 ve Bim Market karşınıza çıkar. Ayrıca sağlık ocağı karşısında yeni bim mağazası hizmete girmiştir.

 Adamızın diğer sahilinde bulunan marketler Ahmet Uyar parkı çevresindedir. Burada şok market ve Migros Jet mağazası bulunmaktadır.

 Değirmenardı bölgesinde ise A-101 ve Bim Mağazası bulunmaktadır. Değirmenardı A-101 market arka kısımda bulunan ve mavikoy`a giden ana yol üzerindedir. Bim mağazası ise Çınar Otel`in hemen ordadır. Ayrıca Mavikoy ve Özkan sitesi bölgesinde bulunan yazlıkçılar için Migros Jet mağazası vardır. Bununla birlikte diğer işletmeler hakkında bilgi için Avşa Adası Mekanlar Rehberi içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Eğer hafta sonu tatili yapacaksanız market alışverişi ile zaman kaybetmek istemeyebilirsiniz. Adamızdaki tatilinizde sadece konaklama yeri kiralayıp dışarıda yiyeceğiz derseniz Avşa Adası Ne Yenir sayfamıza bir göz atınız.

 Kısacası Avşada hangi marketler var sorusuna yanıtımız bu şekildedir. Ayrıca Avşa`daki tatilinizde dikkat etmeniz gereken kuralları burada topladık. Bu konuda merak ettiğiniz soruları bizlere sormaktan çekinmeyin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz