avşada tesettürlü tatil yerleri
Avşada tesettürlü tatil otelleri ve villalar nerede.

 Merhaba değerli dostlarım, Sizlere bu seferki makalemizde avşada tesettürlü tatil yerleri, otelleri ve villalar konusu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

 Aileler arasında yeni bir tatil tarzı olan tesettürlü tatil konusuna muhafazakar kesimden gelen talep doğrultusunda değinmek istedik. Bu bakımdan bu tarz tatil yapmak isteyenlerin avşa adasında nerelere gidebileceklerini aktarabiliriz diye düşündük.

 Bilindiği üzere adamıza her kesimden insan gelmekte ve gelenler kendi tarzlarına göre tatillerini dilediklerince yapmaktadır. Hali ile adaya gelenler arasında muhafazakar tatil anlayışında ve tarzında tatil yapmak isteyenlerde yer almaktadır. Gelen bu kesim kendi tarzlarına göre Avşa Adası ve çevresinde nerede konaklama yapılır ve denize girilir bilmek isterler. Avşada tesettürlü tatil imkanlar dahilinde şu şekilde olmakta. İlk olarak kendinizin nasıl bir tatil anlayışında olduğunuzu bilmeli ve bundan emin olmalısınız. Bundan sonra tatil ile beraber yaşamak istediğiniz olgularda iyice kendinizden eminseniz aşağıdaki tavsiyelerimize kulak verebilirsiniz.

 Öncelikle bilinmesi gereken adamızda avşa ve yiğitler olmak üzere iki köy bulunmaktadır. Adaya gelecek bu kesim her iki köyden birinde konaklama ve tatil yapma seçeneğine sahiptir. Aşağıda ayrıntılarını vereceğimiz tatil yerleri arasından sizin konsepte hangisi uygunsa orada konaklayabilir tatilinizi tarzınıza göre daha rahat yapabilirsiniz.

Avşada Tesettürlü Tatil Otelleri ve Villalar

Adanın giriş durağı ve en canlı yeri olan avşa kalabalık ortamı ile beraber bu ortam içerisinde yer alan konaklama tesisleri ve eğlenceli hayatı ile muhafazakar tatil çizgisine uzak bir görünüme sahiptir. Diğer yandanda avşada islami oteller bulunmamaktadır.Diğer konaklama tesislerindede karışık bir konaklama tipi mevcuttur. Merkezi kısımlar hareketli ve bu çizgiden uzak olduğu için koyu muhafazakar olan tatilciler daha çok beldenin uç kesimleri veya merkeze uzak yerlerde bulunan kiralık villa ve evleri tercih etmeliler. Bu sayede kendi mahremleri içerisinde tatil yapabilecekleri gibi daha tenha ve sessiz olan bu kesimde rahat denize girebilirler. Bu konuda ılımlı olanlar küçük pansiyon ve apart tipi merkeze yakın konaklama yerlerinden birini tercih edebilir. Bunlar içinde bu tarza yakın tavsiye edebileceğimiz konaklama tesisleri arasında apartlar sayfamızda yer almaktadır. Ayrıca tesettürlü muhazakar aileler için villa hizmetimiz vardır. Detaylar için 0554 365 2223 numarasından arayın yardımcı olalım.

Yiğitler Köyünde Tesettür Tatili

 Adanın doğu sahilinde yer alan yiğitler tatil köyü hem koyu hemde ılımlı islami kesim tarafından gönül rahatlığı ile tatil yapabilecek yerler arasındadır. Köyün sessiz ve bir o kadarda sakin ortamı içerisinde gözlerden uzak tatil yapma şansına sahip olacak bu kesim kendilerini daha rahat hisseder. Bu nedenle son yıllarda gerek konaklama tesisleri olsun gerekse gelen tatilci sayısında olsun artış görülmektedir. Buraya gelenler daha çok ev tipi konaklama yerlerini tercih etselerde son yıllarda artan otel ve pansiyonlar sonucu daha rahat şartlarda tatil yapma imkanı bulmaktadırlar. Ayrıca bu kesime ait olan ve rahatlıkla denize girilen kadınlar plajı`nada yürüyerek gidecek kadar yakın olma avantajına sahiptir. Konaklamada bu tarza yakın önerebileceğimiz bazı yerler arasında bozyiğit evleri ve altınkum tatil evleri bulunmaktadır. Diğer tesisler için yiğitler köyü pansiyonlar içeriğimizi inceleyerek kendinize uygun yerler bulabilirsiniz.

1 Yorum

  1. merhaba ben tesettürlü biriyim avşa adasında kesin olarak denize girileçek yerler varmı burdan bilgilerinizi okudum olduğunuzu söylüyorsunuz ama emin olamadım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz