İyi güzel bir işiniz ya da paranız geliriniz olmalı.. Mutlaka.

Her zaman duyduğunuz şeylere değil, gördüklerinize inanmalısınız.

Yatırım yapacaksanız en az bir yıl Avşa adasını çok yakından izlemelisiniz. Avşa ’da doğru bir iş yanlış biryerde tutmayabilir. Çünkü Avşa çok geniş yelpazeli bir yerdir. Müşteri profili, iş sezonu süresi, yaşam biçimi, Avşa nın her bir yerinde tamamen farklıdır.

Yiyecek, içecek ve konaklama sektörleri, Avşa adasında ’da iş yapmaya gelen bir çok insanın en çok tercih ettiği işlerdir. Bu sektörlerde iş yapmayı düşünüyorsanız bilinki Avşa, seçeneği çok fazla, arzı talebini çok geçmiş bir yerdir. farklı, özel bir üretiminiz, tanınmanız için gerekli olan zaman içerisinde ve bu süre bizce en az bir sezondurki, mali olarak dayanma gücünüz yoksa Avşa’da bu konularda asla yatırım yapmayın üzülebilirsiniz.avşanın turizm kimliğine,görüntüsüne ve sizle çalışan firmalara zarar verirsiniz en önemlisi kendinize.

Avşa da türkiyenin bir çok yerinden tatil yapmaya çok insan gelir.. Her yerden gelen farklı kültüre, farklı adetlere göre yetişmiş insanların bir arada yaşaması, çok renkli bir Avşa ortamı oluşturduğu gibi zaman zamanda nadiren sıkıcı, üzücü sorunlar yaşatabilmektedir. Avşa’da yaşayacaksanız, kimlerle komşu kimlerle arkadaş dost olacağınıza dikkat etmelisiniz. Avşa’da üzülmemek için önemli olan bu uyarımızı lütfen dikkatinize alınız..

Avşa, çok farklı kişilerin birlikte yaşadığı ve çalıştığı bir yer olması sebebi ile insan ilişkilerinde, ticari ilişkilerde dikkatli” davranılması gereken bir yerdir. Avşa’ya gelmeden önce yaşadıkları yerlerde , yaptıkları işlerde çok başarısız olan bu insanlar size işlerinin uzmanı, en iyisi” olduğunu anlatıp sizden iş vermenizi bekleyebilirler.bu gibi hiçbir belgeye dayanmadan seyyar gezerek usulüne uygun işyeri açmış firmalara haksız rekabet yoluyla kapınızdan iş isteyenlere itibar etmeyiniz, ayrıca arkadaş olacağınız bazı insanlar da çok farklı yaklaşım ve mevzular ile maddi olarak sizden faydalanmak isteyebilir.. Avşa’da iş yapacağınız ya da dost arkadaş olacağınız insanları seçerken temkinli” olmalısınız

Avşa ya geldiğinizde sizi pansiyon motel gibi yerlere çekmeye çalışan hanutçulara itibar etmeyiniz. sitemizi rehber edinirseniz üzülmez konforlu huzurlu tatilin tadına varırsınız

Avşa’da çok iyi tanıdığınıza emin olmadığınız kişilerle çok detaylı ayrıntılı özel sohbetlere girmemelisiniz. Anlattığınız şeyler çok farklı olarak birçok insana ulaşabilir, üzülebilirisiniz.

Avşa’da yoğun iş sezonu 45 - 50 gün arasındadır. Yoğun iş sezonu dışında Avşa’daki işyerinizde para kazanabilmenizin tek yolu Avşa dışına reklam ve tanıtımınızın yapılmasıdır. Başka bir deyişleAvşa ya haziran-eylül aylarında muhtelif sebepler ile gelen insanların sizi Avşa’ya gelmeden önce tanıması bilmesi sizin iş yapma şansınızı çok fazla arttırır.

Tanıtım reklam tasarım.. Avşa ’da sizi en fazla üzebilecek konuların başında gelmektedir. Reklam ve reklamın olmazsa olmazı olan yaratıcılık ile ilgisi, alakası olmayan insanlar avşa adasın’da -reklamcı- olarak faaliyet göstermektedir. Hediyelik eşyacı, Oltacı, Tüpçü, inşaatçı, .. Kimi tanırsanız hepsi de reklamcı, hepsi de “en iyi” dir.. Size gösterilen referanslara da çok fazla inanmamalısınız sizin ihtiyacınız olan çözüme uzak bu işle alakası olmayan kişilerden reklam konusunda bir fayda beklemeyiniz Referanslara değil, size özel olarak üretilen işe ve bu işteki “yaratıcılık, etkileyicilik, oranına bakmanız, yanılmamanız için çok önemlidir. Avşa’da reklam ya da tanıtım yapmayı düşünüyorsanız bizimle de temasa geçmenizi, reklam ve tanıtım konularında çok pişman olacağınız adımları atmadan bizi de dinlemenizi öneririz.

Avşa adası nı üzmeyin.. Sizi yaşadığınız yerlerden alıp kendisine çekecek kadar güzel bir yer olan Avşa’ya ve onu yaratan değerli avşa severlere çok iyi davranın, onları hiç üzmeyin.. Denizlerini, sokaklarını kumsallarını kirletmeyin.. Denizleri, sokakları kumsalları kirlenmiş, kötü görünen, yaşanılamaz hale gelecek bir Avşa adası, sizi de çok çok üzecektir..

Avşa adasının ’un geleceği için tehlike yaratan, Avşa adası nın turizm kimliğine, var olma sebebi olan doğal güzelliklerine zarar veren olaylara ve kişilere duyarsız kalmayın.. Avşa adası için kötü olan gelişmelere ve olaylara “bana ne” demeniz, Avşa’da yaşayan biri olarak çok haklı olduğunuz konularda tepki verdiğinizde bile size, sana ne denmesine sebep olacaktır.

HEPİNİZE İYİ TATİLLER DİLERİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp İletişim whatsapp