avşa adası balayı tavsiyeleri
Avşa adasında balayı tatili tavsiyelerimiz.

 Merhaba değerli dostlarım, Sizlere bu makalemizde avşa adasında balayı tavsiyeleri hakkında bilgiler vereceğiz.

 Avşa adasına evli bir çift olarak çıkacağınız ilk tatile hazırmısınız. Öyleyse balayı tavsiyeleri içeriğimize hemen geçelim. Birlikte yaşanacak hayat yolculuğun en eğlenceli bölümü olan balayı döneminde ilk olarak karşılıklı yapacağınız balayı tatili`ni planlamak olmalıdır. Böylelikle hem kolay hemde moralmen yüksek bir tatil sizi bekliyor olacak.

Avşa Adası Balayı Tavsiyeleri Nelerdir?

 Peki burada bizlerin size tavsiyesi ne olacak. İlk olarak şuna karar vermeniz gerekiyor. Tatilinizde paramızı dağıtmakmı yoksa temkinli harcama yapmakmı tercihimiz olacak. Buna ilave olarak balayında dinlenerekmi yoksa bol aktiviteler ile zaman geçirmeyi tercih edersiniz. Tüm bu detayları karşılıklı konuşup anlaştıktan sonra işiniz yaptığınız plana göre bütçe oluşturmaya kalıyor. Peki ya bundan sonra?. Bundan sonraki işimiz kendimize Avşa adası`nda balayı otelleri araştırmak olacak. Bunun için web sitemizde yer alan tüm oteller arasında tercih edebilirsiniz. Sitemizde yer alan tesisler belirli dönemlerde balayı paketleri sunmakta ve çiftlere cazip seçenekler sunmaktadır. Bu yüzden otel kampanyaları`nı takip etmenizi tavsiye ederken son olarak işimizin rezervasyon yaptırmak kalıyor. Yanlız burada iş bitmiyor. Rezervasyon yaptırırkende bazı detaylara dikkat etmek gerekli. Şimdi bu detayları gelin beraber inceleyelim.

 İlk olarak beğendiğiniz otelden rezervasyon yaptırırken odanızın çift yataklı olması gerektiğini belirtin. Ayrıca bunun için en iyi odaları isteyin ve fiyatları sorgulayın. Tabi bunları yaparken balayı çifti olduğunuzuda belirtmeyi ihmal etmeyin, çünkü otelin size özel hazırladığı bir surpriz olabilir. Diğer yandan rezervasyon detaylarınıda bildirin. Mesela denize sıfır veya sigara içilmeyen oda gibi ayrıntıları belirtin. Bu konuda hasis davranmayın, çünkü hayatınızın bu en önemli günlerinde vaktinizi otelde geçirmeseniz bile özel bir odada özel bir tatil geçirmediğiniz için pişman olabilirsiniz. Tatilinizde oluşturduğunuz bütçeyi aşmamaya gayret gösterirken birlikte tasarladığınız balayı programınada sadık kalmayı ihmal etmeyin. Birbirinize ne istediğiniz konusunda isteklerinizi bildirin bundan çekinmeyin. Aileniz ve çevrenizden bu konuda tavsiye alın ve internet üzerinden balayı tatili yapanların yorumlarını inceleyin. Bazı aktiviteleri yanlız yapın böylelikle birbirinizede anlatacağınız hoş anlar olabilir. Avşa plajları`nı ve birbirinden güzel koylarını ziyaret etmeyi unutmayın. Adamızda iyi ve güzel bir balayı tatili için yiğitler köyü otelleri arasında bir tercih yapabilirsiniz.

 Yanınıza almanız gereken eşyaları kontrol edin ve en önemlisi yanınıza otelinize balayı çifti olduğunuzu belirten evlilik cüzdanını almayı unutmayın. Son olarak yolculuk için biletinizi almayı son güne bırakmayın. İyi ve mutlu bir balayı tatili için avşa`da gezilecek yerler rehber içeriğimizi mutlaka inceleyiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz