Avşa Adası Bayram Fiyatları
Avşa Adası Bayram Fiyatları 2021 Fiyat Listesi

 Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, Sizlere bu makalemizde avşa adası bayram fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiler vereceğiz.

 Türkiyenin en populer tatil yerleri arasında bulunan avşa adası bayram tatili içinde tatilciler tarafından oldukça tercih edilmektedir. İşte bu nedenle adamıza gelecekler kalacakları otel ve pansiyonları incelerken fiyat bilgisi almak isterler. Her ne kadar bu tesisler hakkında  net bir fiyat bilgisi olmasada biz size fikir vermesi açısından bir fiyat listesi hazırladık.

 Son yıllarda yaz aylarına denk gelen ramazan bayramı fiyatları`na en yüksek sezon ücreti uygulanır. Kurban bayramı ise sezon sonuna denk geldiğinden ötürü kurban bayramı fiyatları`na en düşük sezon ücreti uygulanmaktadır.

 Örneğin ramazan bayramı için bir pansiyon kişi başı 100 ila 120  tl arasında fiyat uygularken kurban bayramında 110 ila  125 arası fiyat uygulayabiliyor. Aynı şekilde yarım pansiyon hizmet alacağınız otellerde fiyatlar en yüksek 200 tl iken kurban bayramında 250 ila 300 tl arasında değişmekte.

Avşa Adası Bayram Tatili Fiyatları Listesi

  • Altınkum Tatil Konakları – 200 TL
  • Bahar Aqua Resort Otel – 200 TL
  • Yarar Otel – 250 TL
  • Çankırı Otel – 250 TL
  • Palmiye Otel – 225 TL
  • Afissia Garden Hotel 200 TL
  • Yaren Otel – 200 TL
  • Lavinia Butik Otel – 150 TL
  • Port Çınar Butik Otel – 150 TL

 Avşa adasında bayram tatili için en az 15 gün öncesinden rezervasyon yapmanız gerektiği konusunda sizleri uyarıyoruz. Sağlıklı ve en uygun bayram fiyatları için lütfen en az 30 gün öncesinden oteller`den fiyat bilgisi alarak rezervasyon yaptırınız. Yapacağınız rezervasyonlarda bir gecelik ödeme ile yeriniz ayrılacaktır.

 Eğer rezervasyon yaptırmadan bayram tatili için avşa adasına gelirseniz en yüksek otel ve pansiyon fiyatları ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu nedenle sorunsuz bir tatil için yukarıdaki uyarılarımızı dikkate alırsanız seviniriz.

Hizmet satın almak için rezervasyon yaptırdığınızda net fiyat bilgisini ilgili işletmelerden alabilirsiniz. Bu konu hakkkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız avşa adası pansiyon fiyatları sayfamızdan ayrıntılı bilgi bulabileceğiniz gibi avşa adası otel fiyatları sayfamızıda inceleyebilirsiniz. Bir diğer konumuz olan apart fiyatları sayfamızdanda yararlanabilirsiniz. Avşa adası`na ulaşım için bilet fiyatları içeriğimizi incelemenizdede fayda var.

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz