17 Haziran 2018
Kategori: Haberler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Loading...
17 Haziran 2018,
 0

Avşa adası bayramda tatilci akınına uğradı. Adamız 2018 yaz sezonuna başladığı bu günlerde erken gelen bayramında etkisi ile sezona hızlı başladı.

Ağırlıklı olarak istanbul üzerinden gelenlerin bayram tatilini geçirdikleri avşa adasına arefe gününden itibaren tatilciler akın etti. Tekirdağ, Yenikapı ve Bostancı üzerinden hareket eden ido`ya ait deniz otobüsleri sürekli olarak adamıza yolcu taşıdılar.Gelen yoğun kalabalık gruplarla dolup taşan adamızda bayram boyunca neredeyse kalacak yer kalmadı.%95 oranında doluluk yaşanan adamızın sahilleride doluluktan nasibini aldı.Marketler dahil bir çok işletme yoğun geçebilecek bir tatil içinde önlemlerini almış durumda.

3 gün yaşanan bayram tatilini en iyi şekilde değerlendiren tatilciler Avşa geceleri`nede akın ettiler.Kalabalık ile dolup taşan caddelerde özellikle barlar sokağında adım atmak neredeyse imkansızdı.Eğlence mekanlarını dolduran kalabalıklar sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenmeye devam ettiler.Sorunsuz geçen bir bayram tatili sonrası adamızda şu an dönüş telaşı yaşanıyor.

Bir önceki konumuz olan Deniz Taksi Seferleri adlı yazımızıda okumanızı öneririz.

274 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp İletişim whatsapp