Bu Yılın Trendi Avşa Adası
Bu yılın trend tatil yeri avşa adası

Bu yılın trendi avşa adası. 2020 Yılının bilinen tüm olumsuzluklarına rağmen tatil için bu yıl ne bodrum, ne marmaris, ne fethiye nede çeşme. Bu yılın trend tatil yeri avşa adası. Temmuz ayı itibarı ile avşa adası plajları ve eğlence yerleri yoğun bir dönem yaşıyor.

Bilindiği üzere covit salgınından en büyük etkilenen sektör turizm sektörü oldu. Özellikle güney illerinde hissedilen bu bozulma sonucu yabancı turistleri gelmiyor. Yabancıların türkiyeye gelmemesinden ötürü bir çok otel ve işletme kapılarını açmadı. Yerli turizminde bu yerlere ilgi göstermemesi bilinen bir şey. Bunun sonucu olarak gerek bodrum gerek marmaris gerekse fethiye olsun bir çok tatil yeri sezonu ölü geçirdi. Bu yerler ölü bir sezon geçirdi. Avşa istanbul ve çevre illerede yakın olması sebebi ile bu yılın trend tatil yeri oldu. Haziran ayı içerisinde yasakların kısım kısım kaldırılması sonucu her geçen gün turist sayısı artıyor.

Adamız normal sezon başlangıcı olan 15 temmuz öncesinde yüksek doluluk oranına ulaştı. Öyleki 12 Temmuz itibarı ile avşa sahillerinde yer bulmak adeta imkansız hale geliyor. Eğlence yerlerininde 10 temmuz itibarı ile açılması ile birlikte mekanlarda bu yoğunluktan nasibini alıyor. Diğer yandan adamızın diğer sahilinde bulunan yiğitler köyü bu yıl oldukça popüler. Özellikle kiralık müstakil evler`in büyük oranda yiğitler köyünde bulunmasından ötürü salgından kendilerini korumak isteyen aileler yiğitler köyünü tercih ediyor. Ada etrafında bulunan çınar, altınkum, karadut ve tavşanlı koylarıda gün geçtikçe artan kalabalıkdan nasibini alıyor. Adamızın diğer görülecek kısımlarını Avşa Adasında gezilecek yerler sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Salgın vakalarının yaşanmadığı adamızda işletmelerde covit önlemleri ile sizlerin güvenli tatil yapmanız için çalışmalarını sürdürüyor. Denizin ve güneşin bununla birlikte eğlencenin hüküm sürdüğü adamızda sizde keyifli tatilin tadını çıkartın. Bunun için çıkın çıkın avşa adasına tatile gelin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz