Bursaya yakın tatil yerleri
Bursaya yakın tatil yeri Avşa adası

Bursaya yakın tatil yerleri neresidir diye bir arayış içerisinde iseniz eminiz sizlere en ideal yerin avşa adası olduğunu söyleyecek binlerce insan olacaktır. Bizlerde bu konuda sizlere rehber olmak için bu yazı dizisini oluşturduk.

Eğer bursa`nın kalabalık şehir ortamından sıkılmış ve bunalmışsanız, kendinizi avşa adasının serin deniz sularına bırakmakmalısınız. Güneşin tadını kumsallarda doyasıya çıkarmak için türkiyenin en güzel tatil yerlerinden biri olan avşa adasına mutlaka gelmelisiniz. Eğer neden derseniz avşa adasında her seviyede onlarca denize girilecek plajları ve koyları olması deriz. Avşa adası`nın marmara bölgesinin en güzel kumu ve plajlarına sahiptir. Eğlenceli gece hayatı`nın yanı sıra sakinlik arayanlarada olanak sunar. Tüm bunları topladığımızda her kesimden tatilciye hitap edebilmesi tabi en önemli unsuruda ülkemizde az bulunan adalardan biri olması diyebiliriz. Eminiz böyle bir seçim yaparsanız pişman olmassınız. Avşa adasında her türlü ekonomik yapıda oteller ve pansiyonlar bulunur. Bunun yanında ev tipi konaklama seçeneklerininde bolca sunulduğu avşa adası tatil için iyi bir tercih olacaktır. Bursaya oldukça yakın bir konumda bulunan avşa adası ulaşım yönündende kolay bir noktadadır. Adamız çok fazla masrafa girmeden zahmetsiz gelebileceğiniz özelliklerde bir yer olduğundan bursa ve çevre illerden rahatlıkla gelebilirsiniz. Bursaya yakın tatil yerleri arasında en güzel yer olan avşa adası`na tüm bursa`lıları bekliyoruz.

Bursadan avşa adasına ulaşım konusunda merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz tüm soruları aşağıdaki yorum alanını kullanarak bize sorabilir tüm sorularıza cevap alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz