23 Nisan 2016
Kategori: Haberler
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 puanlar, ortalama: 4,25 puan, toplam 5)
Loading...
23 Nisan 2016,
 0

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, sizlere bu makalemizde bado deniz taksi seferleri hakkında detaylı bilgiler vereceğiz..

Balıkesir büyükşehir belediyesi öncülüğünde işletmeye açılan, Avşa adası, marmara ve erdek arasında deniz ulaşımını sağlayan deniz taksi seferleri ulaşımı 15 dakika gibi bir sürede sağlayarak adada yaşayan vatandaşların en kısa sürede anakaraya ulaşmalarını sağlıyor.Yılın 365 günü ulaşımın sağlanacağı bu vasıtalarla anakaraya ulaşım işkencesi son buluyor.

30 yolcu kapasitesi ile saatte 30 mil hız yapan, batmayan teknolojisi ile alabora olma tehlikesi bulunmayan deniz taksileri özellikle kış aylarında mahrumiyet yaşayan ve bu nedenle adalarda yaşamak istemeyenler için yapılmış en iyi proje diyebiliriz.Acil durumlarda örneğin diyaliz vs türü sağlık hizmetlerinden yararlanmak için veya günübirlik kısa vadeli işler için en iyi çözüm olacağını düşünüyoruz.

Sefer saatleri ile ilgili bilgi almak isteyenler aşağıdaki görselimizden bu bilgiye ulaşabilirler.Bu konuda tarafımıza ulaşan bilgileri sizlerle paylaşmaya devam ediceğiz.

Sefer Saatleri

Bir önceki konumuz olan Ceylan Motel Fiyatları adlı yazımızıda okumanızı öneririz.

5.102 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp İletişim whatsapp