Tesis Açıklaması Avşa adasında sessiz sakin güzel bir köşede yer alan elmacı apart şehir gürültüsünden kaçıp dinlenmek isteyenler için biçilmiş kaftan.1+1 apart daire şeklinde odaları ile hizmet veren ve odalarında ihtiyacınız olabilecek her türlü ekipmanında yer aldğı apartta çamaşır makinesi dahil herşey var.Fiyatlarıda oldukça makul olan apart dairelerde 5 kişi konaklayabiliyor üstelik sizlere geceliği sadece 70 TL Avşa adasında bulabileceğiniz en uygun fiyatlarla konaklama keyfini elmacı apartta yaşayınız.ayrıntılı bilgiler ve rezervasyonlarınız için lütfen arayınız.

3 Yorum “Elmacı Apart

 1. aliekber dedi ki:

  kaç 7 kişi kalırmı

 2. esen özkan dedi ki:

  Merhabalar Apartınızda, 10 Ağustos tarihi itibarı ile, 7 ve 14 gün kalmak istiyorum ama fiyatda almak istiyorum. Odalarınızda sunulan hizmet tam olarak nedir? 2 yetişkin ilave olarak 1 çocuk olmak üzere 3 yataklı tek oda tutmak istiyoruz. Ayrıca 2 yetişkin ve 2 çocuk içinde ayrı bir oda fiyatı belrtirseniz sevinirim. Bu arada apartınızda sabah kahvaltısı vb. sizin sunduğunuz yemek hizmetleri varmı? Mail adresime bu konularda bilgi iletirseniz sevinirim.

  • Elmacı Apart dedi ki:

   Merhaba, bizim apartımız resimdede görüldüğü üzere 1 yetişkin odası ve açık mutfaklı salondan oluşan daire şeklindedir. maksimum 6 kişi rahatlıkla kalabilir. Oda olarak vermiyoruz. Sabah kahvaltımız yok. Fakat mutfağınızda her türlü araç gereç mevcut. Herşey size ait. Tuvalet, Banyo ve Mutfakta ortak kullanım söz konusu değildir. Evinizdeki rahatlığı bulabileceğiniz herşey dairede mevcut. Fiyat bilgisi için lütfen telefonla arayınız. Teşekkürler.

WhatsApp İletişim whatsapp