Avşa Emlak

avşa adası

AVŞA ADASI EMLAK REKLAM HİZMETLERİ

Emlak Çözüm Merkezi: Avsa adası emlak hizmetimiz baslamıştır. Bu sayfamızda satılık, kiralık, daire, işyeri, arsa gibi ilanlarınızı verebilir gayrimenkullerinizi dünyaya açabilirsiniz.

Avsa adası`nın en çok ziyaret edilen sitesinde sizde ilanlarınızı verebilir etkili reklam seçeneklerimizle işletmelerinizi dünyaya açabilirsiniz. Sitemizde reklam veren işletmeler sezon öncesi,içinde ve sonrasında reklam vermeyen rakiplerine oranla yüksek cirolu bir sezon yaşadılar. Sizde sitemizde reklam vererek rakiplerinize karşı avantajlı duruma geçebilirsiniz.

Satılık evler ve Kiralık evler, arsalar gibi emlaklarınızı işletmelerinizi sitemizde reklam vererek tanıtabilirsiniz. Daha fazla kitleye ulaşarak daha fazla sonuçlar alabilirsiniz. Biz bundan bir komisyon istemiyoruz sadece çok uygun fiyatla reklamınızı 1 yıl boyunca yayınlıyoruz. Bu süre içinde reklamınızdan sonuç alırsanız bir başka ilanınız için bu süre zarfında ücret`de almıyoruz.

Avşa adasında tüm emlak aramalarınızı (Kiralık,Satılık) 054 365 2223 Tel nolu numaradan arayıp öğrenebilirsiniz. Sizlere bütçenize göre satılık veya kiralık yer bulunur.

ARSALARINIZ DEĞERİNDE ALINIR SATILIR

Günlük Kiralanabilir Villalar-Apart Daireler

EMLAK SAYFAMIZDA REKLAM VERMEK (SATILIK,KİRALIK) BİRDEFAYA MAHSUS OLMAK ÜZERE SADECE 500 TL.

avşa adası kiralık evler

Avşa Adası Emlak İlanları Ücretlimi?

ARAMA MOTORLARINDA AVŞA ADASI İLE İLGİLİ EMLAK ARAMALARINDA 1.NCİ OLAN SİTEMİZİN BU SAYFASINDA SİZDE REKLAM VERİN. SATILIK KİRALIK İLANLARINIZI SİTEMİZDE YAYINLAYALIM. ETKİLİ REKLAM SEÇENEKLERİ İLE GAYRİMENKÜLLERİNİZİ EN HIZLI ŞEKİLDE SATMANIZI SAĞLAYALIM

REKLAM VERMEK İÇİN TEL: 0 554 3652223

ARSALARINIZI DEĞERİNDE ALALIM – SATALIM

Avşa Adasında Çok Uygun Fiyatlara Müstakil Odalar-Apart Daireler

Firmamız sizlere Sezon içinde çok uygun fiyatlarla (Günlük,Haftalık,Aylık),konaklayacağınız Apart Daireler, Yazlıklar ve Müstakil Odalar sunuyor.

FİYAT LİSTESİ
Müstakil Apart Daireler:(lüx Full eşyalı,Mutfak,banyo,Sıcak sulu,1 + 1) 6 kişilik konaklama kapasitesi. Size evinizin rahatını ve konforunu sunuyoruz Full lüx
Dairelerde 72 Ekran Tv-(digitürk tv-uydu bağlantılı)Buzdolabı,Çamaşır makinesi,Oturma grubu,Yatak odası,Mutfak araç gereçleri,Gardolap vs.vs
Günlük:150 TL Aylık:3500 TL Sezonluk:7000 TL

Yazlıklar:(Full eşyalı,banyo,mutfak,sıcak sulu,bahçeli herşey dahil) Villa 2+ 1 – 3 + 1 Full lüx
72 Ekran Tv-(digitürk tv-uydu bağlantılı)Buzdolabı,Çamaşır makinesi,Oturma grubu,Yatak odası,Mutfak araç gereçleri,Gardolap vs.vs
Günlük:250 TL-350 TL Aylık:3500 TL Sezonluk:9000 TL

Müstakil Odalar:(1 oda açık mutfak,Banyo,sıcak sulu)
Günlük:50 TL Aylık:2000 TL Sezonluk:4000 TL

İLETİŞİM:BARIŞ BEY 0 554 3652223

1 Yorum

 1. Sayın Baylar,

  Avşa adası Marmaraburnu mevkıiinde denıze sıfır 9740 m2 bir arazim var. 30 yıl kadar önce almış olduğum bu araznin tek sahibiyim. Aldığım tarihte günübirlik tesise izin verilmişken, kıyı şeridinin 50 m’ye indirilmesinden sonra yaklaşık 1500 m2 kadar bir alan yapılandırmaya açılmış oldu.

  Arazı yola bağlantılı değil. Marmaraburnunun doğu yanında aşağı yukarı dikdörtgen biçiminde. Uzun kenarı denize paralel.

  Yurtdışında yaşadığım için bu gayrımenkulü satarak değerlendirmek istiyorum.

  Ciddi ilgi durumunda ayrıntılı bilgi verebilirim.

  Saygılar, selamlar

  Ali Ortaç

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz