Avşa adasına en ideal ulaşım şekli nedir
Avşa adasına en ideal ulaşım şekli nedir

Avşa adasına en ideal ulaşım şekli nedir. Avşa adasının popülaritesinin her geçen yıl artması ile birlikte bir çok yeni tatilci adamızı ziyaret etmekte ve bunun öncesinde adamız hakkında araştırma yaparken bizlere konusunda sorular sormaktadır.

Adamız bol alternatifli ulaşım yollarına sahiptir. Ama tabi bunun öncesi geleceğiniz yer bir ada olduğundan sizlere en yakın limanı olan yerlere ulaşmanız gerekecektir. Genel olarak bir çok tatilci konforlu ve hızlı seyahat etmesi, adamıza en kısa yoldan ulaşım sağlaması nedeni ile İdo`ya ait deniz otobüslerini tercih etmektedir. Tabi burada seyahat konusunda kişisel tercihlerinizde önemli rol oynamaktadır.

Her ne kadar deniz otobüsleri konforlu ve hızlı seyahat etsede seyahat esnasında dışarı çıkmak manzara izlemek ve deniz havasını içinize çekmek gibi olanakları sizlere sunamaz. Eğer bu tarz imkanlardan yararlanarak avşa adasına seyahat etmek istiyorsanız tekirdağ feribotları ile adamıza gelebilirsiniz. Tabi bu tarz seyahat deniz otobüslerine oranla daha uzun sürmektedir. Erdek üzerindende gelen Gestaş Avşa Adası feribotu ise tek alternatif olmaktadır. Her ne kadar feribotlar deniz otobüslerine göre yavaş hareket etsede bize göre avşa adasına en ideal ulaşım şekli feribotlardır. Tabi kendinizi bir an önce denize atmak ve tatile başlamak isteyebilirsiniz. Bu konuda tek seçeneğiniz yukarıdada belirttiğimiz gibi ido deniz otobüsleri.

Sizlerde kişisel tercihlerinize göre bu seçenekler arasında tercih yapabilirsiniz. Avşa adasına en ideal ulaşım şekli nedir hakkında sormak istediğiniz soruları yorum alanından bizlere sorabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz