avşa adası en iyi apartlar
Avşa adası en iyi apartlar sıralı listesi

Avşa adasının en iyi apartlar konusu hakkında detaylı bilgileri alabileceğiniz bu sayfamızda sizlere rehber oluyoruz. Avşa adası tatili`nizi en mükemmel şekilde yapabileceğiniz bu tesislerimizi sizden gelen beğenilere göre sıralıyoruz.

Avşa Adasında En İyi Apartlar

Alperen Apart

Alperen apart avşa adası merkezinde denize kısa bir yürüyüş mesafesinde uzun yıllar boyunca tatilcilere hizmet veren konforlu geniş apart odaları ile oldukça popüler bir konaklama tesisidir. Vermiş olduğu hizmet kalitesi ile diğerlerinden ayrılan apartımız en çok tercih edilen tesislerimizden.

Telefon: 0266 896 2214

Görkem Apart
Avşa adası en iyi apartlar

Görkem apart adamızın tan merkezinde her yere yakın konumda 5 yıldızlı otel kalitesinde hizmet veren tesislerimizdendir .Vermiş olduğu hizmete nispeten oldukça ekonomik fiyatlar sunmaktadır.

Telefon: 0532 334 1568

Şeref Apart
Avşa adasının en iyi apartları

Avşa adasının lokasyon olarak en mükemmel konumunda denize sıfır hizmet veren şeref apart motel köklü bir aile işletmesi olup en çok beğenilen konaklama tesislerinden biridir. Deniz ve doğa manzaralı odaları ile oldukça konforlu ve aile sıcaklığında hizmet veren apart popüler bir tesistir.

Telefon: 0266 896 3076

Han Apart

Yine konum ve hizmet olarak mükemmel yapısı ile hizmet veren han apart rağbet gördüğü kadar kalite hissini sizlere sunan bir tesisimizdir.

Telefon: 0535 464 6055

Sezon Apart

Avşa adasının güzel bir konumunda yer alan Sezon apart mangal keyfini yaşayabileceğiniz ev konforunda kaliteli ve uygun fiyatları ile hizmet veren apartlarımızdan biridir.

Telefon: 0266 896 2854

Avşa Adasının En Güzel Apartları

Elmas Anne Apart

Avşa adasının ilk apart tesislerinden biri olan köklü bir geçmişe sahip elmas anne apart bahçe içerisinde neredeyse denize sıfır konumda hizmet veren bir aile işletmesidir. Çok rağbet görmesi ve gelenlerin memnun ayrıldığı bu tesisimiz aldığı memnuniyet oranı ile en iyi apartlar arasında ilk sırayı almaktadır.

Telefon: 0531 616 8506

Hakan Motel
avşa`da güzel apartlar

Eski adı ile Hakan pansiyon olarak bilinen tesisimiz yenilenen yapısı ile denize sıfır konumda çok rağbet gören bir tesisimizdir. Fiyatları vermiş olduğu hizmete nazaran uygun fiyatlı olan bu tesisimiz tatil planlarınız arasına alınabilecek en iyi tesislerimizdendir.

Telefon: 0531 707 5101

 Ege Motel
avşa`nın en güzel apartı

Denize sıfır konumda en ekonomik fiyatları ile gözeçarpan bu tesisimizi değerlendirmenizde fayda var.

Telefon: 0266 896 1329

 Mehmet Özkaptan Apart
avşa`nın en güzel apartı

Mehmet Özkaptan Apart Merkezi konumda neredeyse bir ev genişliğinde olan konforlu ve uygun fiyatları odaları ile sizlere hizmet veren bir apart tesisimizdir. Avşa adasında her yere yakın olması ile ünlenen bu tesisimizi mutlaka değerlendirmelisiniz.

Telefon: 0507 676 4586

 Şirin Apart
avşa`da en iyi apart
Tatilinde huzur arayanların bir numaralı tercihi olan şirin apart geniş apart odaları ve daireleri ile sizlere hizmet veriyor. Denize kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan apartımızın ister bahçesinde ister terasında sizlere hazırlanan barbeküsünde mangal keyfinin tadını çıkarabilirsiniz.

Telefon: 0535 406 3730

 Efe Suit

Avşa adasının tam olarak göbeği sayılacak konumda yaz kış hizmet veren bahçeli, suit 1+1 daireleri ilede oldukça popüler bir konaklama tesisimizdir. Fiyatları yönünden sizleri üzmüyecek çözümler üreten efe suiti muhakkak tatil listenize alınız.

Telefon: 0266 896 2226

 Özcan Urun Motel
avşa`nın en iyi apartı

Avşa adasının güzel bir konumunda kaliteli hizmeti ile önplana çıkan özcan urun motel çiftler arasında oldukça popüler olup hesaplı fiyatları ile göze çarpmaktadır.

Telefon: 0266 896 3222

Buradaki listemiz haricinde diğer seçenekler için avşa apartlar sayfamızı inceyerek kendinize uygun bir apart rezervasyonu yapabilirsiniz. Tatil bütçenizi hesaplamak için apart fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz