Avşa Adası En İyi Pansiyonlar
avşa adasının en iyi pansiyonları

Merhaba değerli tatilciler, sizlere bu sayfamızda avşa adası en iyi pansiyonlar ve konaklama tipi hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Listelediğimiz tüm bu tesisler Avşa `da en iyi pansiyon tesisleri olup oldukça popüler ve tatilciler tarafından tercih edilen mekanlardır.

Avşa Adası En İyi Pansiyonlar Sıralı Listesi

Barbaros Pansiyon

Avşa`da en güzel pansiyon
Avşa adası merkezinde ve denize kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan pansiyonumuz temiz ve kaliteli odaları ile en iyi hizmeti sizlere en iyi ve en uygun fiyatlarla sunan tesislerimiz arasındadır.

Telefon: 0536 248 2647

Truva Pansiyon


Truva pansiyon sahile 200 metre uzaklıkta olmasına doğal bir ortamda aile sıcaklığında hizmet veren oldukçada uygun fiyatlarla sizlere hizmet sunan bir konaklama tesisimiz olup her yıl mayıs ayının ortalarından itibaren eylül sonuna kadar açıktır.Uygun fiyatları ile göze çarpan pansiyon ekonomik tatil arayanlar için biçilmiş kaftan.

Telefon: 0536 292 7102

Necati Tezölmez Pansiyon


Necati tezölmez pansiyon avşa merkezinde denize 30 metre uzaklıkta 1+1 daire şeklinde odaları ile bir aile işletmesidir.Pansiyon her yıl mayıs sonundan eylül ortalarına kadar hizmet vermekte olup fiyatları oldukça makuldür.

Telefon: 0532 683 8148

Ömer Deniz Pansiyon


Avşa adasının en köklü işletmesi olup denize sıfır konumdadır.Avşa adasının en çok odası bulunan bu pansiyondan ister 1+1 isterseniz sadece apart oda hizmeti satın alabilirsiniz.Fiyatları hesaplı sunan pansiyon mayıs sonunda açılıp eylül sonuna kadar hizmet vermektedir.

Telefon: 0536 641 7577

Saray Pansiyon


Saray pansiyon adamızda konaklama hayatına yeni katılan bir tesis olup villa tadında hizmet veren bir aile işletmesidir.Pansiyon bahçeli olup 2 adet 1+1 apart daire ve sade apart oda hizmeti sunmaktadır.Denize 200 metre mesafede bulunan pansiyonun fiyatları oldukça hesaplı olduğundan tatilciler tarafından çok rağbet görmektedir.

Telefon: 0532 387 8679

Avşa`da En Güzel Pansiyonlar

Selma Pansiyon


Avşa adasında merkezi konumda denize 60 metre mesafede bulunsada deniz manzaralı odaları ile oldukça popüler bir tesis olup en ekonomik fiyatları sizlere sunar. Pansiyon bu özellikleri ile en popüler pansiyonlar arasında yer alır.

Telefon: 0535 954 0903

Uzun Pansiyon

avşa adası en iyi ve harika pansiyonlar
Avşa adasının bir başka köklü işletmelerinden biri olan uzun pansiyon aile ortamında oldukça keyifli bir tatil hizmeti sunmaktadır. Merkeze 5 dakikalık denize 10 adım yürüyüş mesafesinde bulunan pansiyonun konumu oldukça güzeldir. Fiyatları konusundada müşterilerini üzmeyen pansiyon avşa adasında oldukça popüler mekanlar arasında yer almaktadır.

Telefon: 0530 490 2417

Kalkın Dilek Pansiyon

avşa adası en iyi ve güzel pansiyon
Adamızın merkezi konumunda bahçeli ağaçların gölgesinde bulunan eşsiz bir pansiyondur. Denize sadece 25 metre mesefade bulunan ve bir aile işletmesi olan pansiyon ekonomik fiyatları ile rağbet gören konaklama tesislerimiz arasında yer alır.

Telefon: 0537 352 1698

Avşa adasında bulunan diğer alternatif en iyi tesisler için avşa pansiyonlar sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ücretler için pansiyon fiyatları içeğimizede bir göz atınız. Alternatif olarak Yiğitler Köyü pansiyonları sayfamızı inceleyebilirsiniz. Avşa adası en iyi pansiyonlar sayfamızdan kendi tercihinize göre bir pansiyon rezerve edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz