erdek bandırma otobüs seferleri

 Erdek Bandırma Otobüs saatleri ve seferleri yaz kış her yarım saatte bir Erdek`ten Bandırma`ya, Bandırma`dan Erdek`e karşılıklı olarak düzenlenmektedir.

 Kış dönemlerinde Erdek`ten son otobüs seferi 22:15`de, Bandırma`dan 23:15`de düzenlenmektedir. Yaz aylarında ise her iki taraftan seferler saat 01:00`e kadar yapılmaktadır.

Bandırma Erdek Arası Ulaşım

 Erdek Bandırma arası 20 km`dir. Özel aracınız ile Bandırma`dan Erdek`e 15 dakikada ulaşabilirsiniz. Balıkesir büyük şehir Erdek minibüsleri ile Bandırma Erdek arası 40 dakika sürmektedir. Erdek minibüsleri Bandırma İDO iskelesi karşısındaki toplu ulaşım merkezinden hareket etmektedir. Minibüslere binişler için Balkart almanız gerekmektedir. Minibüs durağı karşısında bulunan büfeden Balkart alabilirsiniz. 2021 yılında 1 yetişkin yolcu ücreti 6 lira 50 kuruş`tur.

Özellikle kış aylarında avşa adasına nasıl gidilir diye düşünenlerin rotası Bandırma oradanda Erdek olacaktır. Erdek`ten Avşa adası`na ulaşım için Gestaş Seferleri`ni hem yaz hem kış kullanabilirsiniz. İstanbul üzerinden İdo ile araçlı araçsız Bandırma`ya gelebilirsiniz. Bandırma`dan Erdek`e otobüs seferleri ile ulaşabilirsiniz. Aynı şekilde İstanbul`a ulaşım için Erdek`ten Bandırma`ya otobüs seferlerini kullanabilir İdo ile İstanbul`a geri dönüş sağlayabilirsiniz. Diğer illerdende avşa adasına ulaşım için aynı rotayı aynı ulaşım yollarını izleyebilirsiniz.

Erdek Bandırma Otobüs Saatleri Kış Seferleri Tarifesi 2021

erdek bandırma otobüs sefer saatleri
5 Ocak 2021 tarihinde Güncel Erdek Bandırma otobüs seferleri sizlerle paylaşılmıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz