14 Mart 2020
Kategori: Avşa Rehberi
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Loading...
14 Mart 2020,
 0

Eskişehir Avşa Adası arası ulaşım nasıl sağlanır, bunun için her ne şekilde geliyosanız gelin Bursa-Bandırma istikametinden Erdeke gelmek zorundasınız, yolculuk ortalama 3 saat 30 dakikada sürmekte olup Erdek’ten ortalama arabalı feribotlarla 3 saatlik bir yolculuk ile Avşa Adası’na geçerek toplamda 6 saatte avşa adasına ulaşabilirsiniz. Bursa’dan Avşa Adası’na önceleri deniz otobüsü olsada artık deniz otobüsü yada arabalı feribot seferi yapılmamaktadır. Erdek üzerinden Gestaş arabalı feribotları ile sabah ve akşam saatlerinde Avşa adasına yaz ve kış gidebilirsiniz.

Eskişehir Erdek Ulaşım
Eskişehir’den özel araçlarınızla Avşa Adası’na yukarıdada belirttiğimiz gibi ortalama olarak 6 saatte ulaşabilirsiniz. Ayrıca yaz aylarında direk olarak Eskişehir’den Erdek’e otobüs seferleri bulabilirsiniz. Erdek garajından feribot iskelesine ister yürüyerek 5 dakikada ister bir taksi vasıtası ile varabilirsiniz

Eskişehirlilerin son yıllarda en çok tercih ettiği tatil yerlerinden biri olan Avşa Adası uygun fiyatlı tatil yapabileceğiniz bir yer olmasının yanı sıra her kesime hitap eden yapısı ile mükemmel bir seçimdir.. Güneydeki tatil yerlerinde 1 gecede harcayacağınız para ile gece ve gündüz her şekilde doyasıya tatil yapabilirsiniz.Web sitemizde avşa pansiyonları sayfamızdan kendinize ucuz uygun bir pansiyon seçerek tatil için bir adım atabilirsiniz.

avşa

Bir önceki konumuz olan Bursaya Yakın Tatil Yerleri adlı yazımızıda okumanızı öneririz.

0 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir