ev konforunda bir apart Bulabilirmiyim
Avşa Adasında Ev Konforunda Apart Daireler

Avşa adasında ev konforunda bir apart bulabilirmiyim?. Her geçen yıl ülkemiz genelinde artan turizm faaliyetleri ve turizmcilikten avşa adası`da nasibini almakta. Bu nedenle konaklamada çok çeşitli alternatifler ada yaşamında hayata geçmektedir.

Adamıza gelecek olan tatilcilerin merak ettiği ve sorular olmaktadır. Genel konuların başında avşa adasında ev konforunda bir apart bulabilirmiyim sorusu yer almaktadır. Sizlere açıklayıcı bir makale yazarak bu konuda bilgilendirmek istedik. Avşa adasında genel olarak apart tipi konaklama seçeneği oldukça yaygındır. Bu nedenle hali ile bol seçenekli bir durum karşımıza çıkıyor. Tatilcilerin bir kesimi apartlarda uygun fiyatlı seçenekleri değerlendirirken bazı kesimide ev konforunda kaliteli konaklama seçeneklerini araştırıyor.

Avşa`da Ev Konforunda Bir Apart Bulabilirmiyim?

Adamızda apartlar standart stüdyo daire tarzı odalardan oluşuyor. Genel olarak içlerinde beyaz eşya, tv, gardolap, mutfak ve mutfak ekipmanları yer alıyor. Bunların bazıları klimalı iken klimasız olarakda hizmet veren apartlarda bulunmakta. Bunların arasında oda dizaynı ve kullanılan ekipmanlar fiyat derecesini etkiliyor. 2 ve 4 yataklı seçenekler haricinde avşa adasında 1+1 daire şeklinde ev konforunu sizlere sunan apartlarda yer almakta. Apart kiralık daireler 1 yatak odası 1 salon şeklindedir. Bu apartlarda yatak odasında çift yatak, salonda 1 veya iki adet koltuk çekyat bulunuyor. İster 2 kişi ister 4 kişiye kadar konaklama kapasitesini sizlere sunan bu apartlarda ve diğer apartlarda evinizin konforunu bulabilirsiniz. Konaklamada bir diğer alternatifinizde yiğitler köyü olacaktır. Burada yer alan pansiyonlar 1+1 ve 2+1 dairelerdir. Genel olarak bahçe içerisinde hizmet vermektedir. Yiğitler köyü pansiyonlar sayfamızdan bu evler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Avşa Adasında 1+1 Apart Evler ve Fiyatları

Peki avşa adasında 1+1 apart dairelerin fiyatları nedir?. Bunu soracak olursanız fiyat kalacağınız gün ve kişi sayısında göre değişiyor. Örneğin 2 kişi kalacak misafirler için fiyat genel olarak gecelik 150 tl gibi bir rakam olarak çıkıyor. 2 kişiden fazla konaklama seçeneğinde bu fiyat 250 tl gibi bir rakam olarak karşınıza çıkabiliyor. Fiyatı bir etkiliyen unsurda konum ve kullanılan ekipmanın kalitesidir. Bu nedenle fiyatlar 50-10 tl arasında değişen bir artışla değişkenlik gösterebilir. Bu yüzden adamıza tatile gelmeden önce bu tarz işletmelerle iletişim kurmalısınız. Apartlardan net fiyat bilgisini alıp pazarlıkta yaparak rezervasyon yapabilirsiniz. Bunun için avşa apartlar sayfamızdan yararlanabilir işletmeler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Genel olarak ücretlendirmeler hakkında bilgi almak isterseniz apart fiyatları içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz