avşa adası feribot saatleri

 Avşa Adası feribot saatleri hakkında hafta içi ve hafta sonu güncel bilgilerini sizler için bu sayfamızda topladık. Şimdi gelin ilk önce Avşa Adası`na feribot seferleri düzenleyen firmaları tanıyalım.

Avşa Adası Güncel Feribot Saatleri 2021

 İstanbul Avşa Adası feribot seferleri düzenleyen firmalar İdo ve Yener C gemisidir. İdo Avşa Seferleri 2021 bahar tarifesinde her cuma İstanbul`dan 19:05`de Avşa Adasına hareket edecektir. Aynı zamanda Avşa`dan İstanbul`a dönüş saati ise 16:30 olarak duyurulmuştur. Bununla birlikte İdo tarafından 2021 Yaz dönemi için feribot saatleri bilgisi verilmemiştir.

Tekirdağ Avşa Feribot Saatleri

 Tekirdağ Avşa Adası feribot saatleri ve seferleri şu şekildedir. Tekirdağ`dan Avşa`ya sefer düzenleyen firmalar Özkaptan, Ömer Kaptan, Adalar 1, Yavuz Naz ve Marmara Roro firmalarıdır. Şu anda Adalar 1 ve Özkaptan gemileri 2021 Yılı itibarı ile kış seferlerini düzenlemektedirler. Özkaptan gemisi ve Adalar 1 gemisi Tekirdağ`dan 12:30`da hareket etmektedir. Ayrıca düzenlenen bu seferler haftada 1 gün oda cuma günleri yapılmaktadır. Avşa`dan dönüşler pazar günleri yapılmaktadır. Bununla birlikte dönüş saatleri sabah 08:30`dur. Yavuznaz, Ömer Kaptan ve Marmara Roro sadece yaz aylarında sefer düzenlemektedir. Yaz sezonlarında seferler artmaktadır. Bu firmalar 2021 yaz dönemi için feribot saatleri bilgisi vermemiştir. Firmalar tarafından yaz dönemi feribot saatleri bilgisi verildiği an web sitemizde paylaşılacaktır.

Erdek Avşa Feribot Saatleri 2021

 Gestaş feribot saatleri Avşa’dan sabah 06:00 ve akşam 17:25′te Erdek`e sefer düzenlenmektedir. Erdek Avşa Adası feribot saatleri sabah 11:00 ve akşam 19:00′dadır. Gestaş Avşa Adası seferleri yaz kış düzenlenmektedir. Hava koşullarında bir problem yaşanmadığı sürece seferler aksamamaktadır. Aynı zamanda Gestaş yaz dönemlerinde +1 sefer daha koyarak Avşa Adası – Erdek seferlerini arttırmaktadır. Onunda feribot saati 15:30`dur.

 Ayrıca Adalar 1 gemisi Avşa – Erdek hattında yaz kış sefer düzenlemektedir. Adalar 1 gemisi Erdek – Avşa feribot saatleri Erdek`ten sabah 08:30, Avşa`dan 18:45`tedir.

 Yaz dönemlerinde Marmara Roro firması Avşa Adası – Erdek hattında günde 2 sefer düzenlemektedir. Marmara Roro firmasının Avşa Erdek feribot saatleri Avşa`dan sabah 09:20 ve öğlen 13:00`dür. Erdek`ten pazar günleri hariç feribot saatlari sabah 07:30`dur.

 Avşa Adası feribot saatleri Gestaş hariç yaz ve kış dönemlerinde birbirinden farklıdır. Bu nedenle yolculuk öncesi ilgili firmalardan feribot saatleri hakkında teyid alınız. Kötü hava koşullarında seferler iptal edilebilmektedir. Bu yüzden Avşa Adası`na ulaşım için farklı alternatifleri elinizde bulundurmakta fayda var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz