avşa adası gece kulüpleri ve diskolar
Avşa adası gece hayatı

 Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, Sizlere bu seferki konumuzda avşada gece kulupleri ve discolar hakkında bilgiler vereceğiz.

 Avşa adasında eğlence ve gece hayatı sınırsızdır. Sabahlara kadar süren eğlencenin her çeşidini adamızda bulmak mümkündür. Tüm bu özellikleri ile bir eğlence merkezi olan avşa`da zamanın nasıl geçtiği pek anlaşılmaz.

Avşa Adası Gece Hayatı Barlar ve Discolar

 Avşa`da gece kulüpleri ve discolar denildiğinde istikamet barlar sokağı`dır. Barlar sokağında külüp ve türkü evleri olmak üzere toplamda 6 adet eğlence yeri bulunuyor. Sokak üzerinde bulunan mekanlardan Club cadde ve Club martı bar gece kulüpleri arasında öne çıkmaktadırlar. Yine aynı sokak üzerinde bulunan Orta bar ve The squdron bar adanın diğer popüler mekanları arasında yerini alırken eğlence anlayışınıza bağlı olarak alternatif mekanlar arasında türkü barlar sokak içinde bulunur. Bunlar arasında öne çıkan yaren türkü evi adanın en büyük eğlence mekanı olmakla birlikte en kalabalık ve en çok tercih edilen yerleri arasındadır. Bir diğer türkü var olan havar türkü evi özgün halk müzikleri ile sevilen bir mekandır. Barlar sokağının bulunduğu sahilin sonunda hizmet veren Green Bar son yıllarda avşa adası gece hayatı içerisinde yükselen bir mekandır.

 Tüm eğlence yerlerini içinde barındıran Avşa Adası barlar sokağı adanın en canlı ve en hareketli bölgesidir. Gece saat 21:30`da başlayan müzikler eşliğinde açılışlarını yapan mekanlar yaklaşık bir saat içerisinde dolmakta, eğlenmeyi sevenlere gecenin geç saatlerine kadar dans ve müzik eşliğinde hizmet etmektedirler. Barlar sokağının sonuna doğru yer alan cafe barlar ise alternatif eğlence mekanı arayanlar için değişik bir tercih olabilir. Son yıllarda Tanz cafe bar canlı müzik yapan bar olarakta ön plana çıkmaktadır.

Avşa Adası Barlar Caddesi İçerisindeki Mekanlar

Avşa Adası Barlar ve Clubler

  • Club Cadde Bar
  • Orta Bar
  • The Squadron Bar
  • Club Martı Bar
  • Green Bar

Club Cadde Bar

 Barlar sokağının ilk sırasında yer alan club cadde bar adanın eğlence hayatında tatilciler tarafından en çok rağbet gören mekanlarındandır. En kaliteli müzikleri ve eğlenceyi sunan mekan kaliteli hizmeti ile tatilcilerin favorilerindendir.

Orta Bar

 Avşa adası gece hayatının ilk mekanlarından biri olan orta bar 1984 yılından bu yana avşa adasında hizmet vermektedir. Gerek eğlencesi gerek sunduğu ortamı ile tatilcilerin ilgi odağı olan mekan avşa adası gece hayatında beğenilen yerler arasında yer almaktadır.

The Squadron

 Barlar sokağının 3.sırasında yer alan the squadron bar güleryüzlü, samimi ve çoşkulu ortamı ile eğlenmeyi sevenler tarafından oldukça rağbet gören barlardandır. Eğlenceli müzikleri ile kendinizi bir dans partisinde hissedeceğiniz mekanı siz eğlenmeyi sevenlere tavsiye ediyoruz.

Club Martı Bar

 Club martı bar avşa adası gece hayatının ilk barlarındandır. 1980`li yıllardan bu yana avşa`ya gelenlere ve eğlenmeyi sevenlere hizmet veren mekan kaliteli görünümü ve ortamı ile barlar caddesinde göz doldurmaktadır.

Avşa Adası Türkü Evleri

  • Yaren Türkü Evi
  • Havar Türkü Evi

Yaren Türkü Evi

 Yaren türkü evi adamızın türkü sevenlerce en çok rağbet ettiği mekanlardandır. Oldukça büyük kapasiteli olan mekan yüksek sezonda dolup taşmaktadır. Sevilen halk müzikleri ve türküleri seslendiren mekanda çekilen halaylar sokağa taşmaktadır.

Havar Türkü Evi

 Havar türkü evi barlar sokağının en sonunda yer alan özgün halk müzikleri ile oldukça mütevazi ama bir o kadarda kaliteli hizmet veren mekanlar arasında yer almaktadır. Güzel servisi uygun fiyatları ile mekan adamıza gelenlerce rağbet görmektedir.

Avşa Adasında Discolar Nerede

 Külüplerin haricinde eğlence yerleri olarak diskolar eğlenmeyi sevenlere alternatif olabilir. Yerleşim yerlerinden uzak bölgelerde olan discolar adada toplamda dört adet bulunmaktadır. Bunlar arasında en öne çıkan mekan tanz disco`dur. 30 yılı aşkın eğlenmeyi sevenlere adada hizmet veren mekan büyüklüğü ve hizmet konsepti ile daha çok tercih edilmektedir. Gece 00:00`a kadar dolan mekanda yer bulmak adeta imkansızdır. Mekana gelenler müziğin çoşkusu ve ritmi ile vakitin nasıl geçtiğini anlayamazlar.

 Alternatif olarak farklı hizmet ve konseptleri ile disko liatris ve disco arena göze çarpan mekanlar arasında yerini alır. Bunlar arasında yer alan liatris her gece farklı animasyon ve gösterilerle tatilcilerin hoşça vakit geçireceği yerler arasındadır. Bazı zamanlar ünlülere ve konserlere sahne olan mekanı bir çok kişi beğenmektedir. Avşa adası eğlence hayatı`na en son katılan disco arena ise farklı mimarisi ve hizmet konsepti ile alternatif eğlenebilecek yerler arasında bulunuyor.

Avşa Adası Discolar

  • Tanz Disco
  • Liatris Disko
  • Arena Disko

Tanz Disco

Tanz disco avşa adasının ilk disco`su olarak 80`li yıllardan bu yana tatilcilere hizmet vermektedir. Adanı ve türkiyenin en büyük discoları arasında yer alan mekan avşa adası gece hayatının en çok tercih edilen mekanlarındandır.

Disco Liatris

Disco liatris avşa adası eğlence hayatında oldukça popüler mekanlar arasında yer almakta olup gerek dans partileri gerek dj showları gerekse sanatçı partileri ile ön plana çıkan ve bu nedenle oldukça rağbet gören yerler arasındadır.

Disco Arena

Avşa adası eğlence hayatına son yıllarda giren disco arena adamızın eğlence hayatında yıldızı parlayan ve son yıllarda eğlenceye yaptığı kaliteli yatırımları ile adından sıkça bahsettiren ve bu nedenle adaya gelenlerce tercih edilmeye başlanan popüler bir mekandır.

 Avşa adasının çok renkli ve eğlenceli hayatı içerisinde yer alan külüp ve discolar hakkında aşağıda sizlere sunduğumuz videoları izleyerek ortam hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca mekanlar rehberi içeriğimizden adamızın diğer işletmelerini inceleyebilirsiniz.

Avşa Adası Barlar Sokağı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz