Avşa Gece Hayatı

avşa gece hayatı

 Avşa adası`na gelenler ve adayı bilenler avşa gece hayatı konusunda tatil anılarını anlatır. Yada internet ortamında paylaşırken adamızın gece hayatından sıklıkla bahsederler. Adamızın gece hayatı bir okadar renkli ve meşhurdur. Sıra sıra oluşan barlarda eğlence sabahın erken saatlerine kadar sürer. Yola taşan uzun bar masaları çevresinde eğlenirken sabahı yapar ve zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamazsınız. Adamızda barlar sokağında bulunan gece kulüpleri ve discolar hertürlü eğlencenizi karşılıcak tarzda sizlere hizmet vermektedir.

 Barlarda eğlenmeyi sevmeyenlere ise sahil boyunda bulunan nargile evleri ve kafeler alternatif sunuyor. Nargile kafelerde sahile atılan armut biçiminde rahat döşekler üzerinde geceyi geçirebilirsiniz. Mehtaba karşı nargilenizi keyif ile tüttürür muhabbetin tadına fazlası ile varırsınız.

Avşa Gece Hayatı Ortamı Nasıl?

 Sabahın geç saatlerine kadar eğlenmeyi sevenlere ise adamızın iç taraflarında bulunan iki adet disco hizmet vermektedir. Tüm türkiyede tanınan bu eğlence merkezinde düzenlenenen animasyonlar ile biribirinden zevkli saatler geçirirsiniz. Mekanlarda doyasıya eğlenirsiniz. Bu tarz mekanlar adada çokca tercih edilir. Hafta içi dahil ortam full geçmektedir. Hafta sonları ise içerde yer bulmak ve kıpırdamak imkansız hale gelmektedir.

 Avşa adası`nda diğer eğlence tarzıda sahil boyunda bulunan nargile evleridir. Bunlardan en meşhuru fener nargile`dir. Birbirinden enfes içecekler eşliğinde nargilenin ve muhabbetin mehtaba karşı doyumsuz hazzını yaşarsınız. Avşa adasından çok tutulan bu mekanlara bir göz atın. Gece geç saatlere kadar oturmaya yer bulunamayan bu mekanlarda alternatif eğlence arayanlar takılabilirler. Özellikle sahile atılan rahat armut şeklinde döşeklerden kalkmak istemiyeceksiniz. Adamızın gece hayatına renk katan bu mekanlara uğramadan geçmeyin deriz.

avşa adası cadde bar

 Bu hali ile avşa küçük bir bodrumu andırmaktadır. Sabaha kadar süren eğlencesi renkli ortamları ile avşa gençlerin gözdesidir. Gençlerin en çok tercih ettiği, turizm nüfusunun %80 ini genç nüfusun oluşturduğu turizm ve eğlence adasıdır. Sizlerde eğlenmeyi seviyorsanız avşa adasına mutlaka uğrayınız.

—————————————————————
Avşa Barlar – Eğlence Mekanları
Fener Nargile – Avşa Adası Balıkçı Parkı Karşısı
The Squadron Bar – Avşa Adası Barlar Sokağı
Yörem Türkü Evi – Avşa Adası Barlar Sokağı

Orta Bar – Avşa Adası Barlar Sokağı
Yaren Türkü Evi – Avşa Adası Barlar Sokağı
Green Bar – Avşa Angali Mevkii

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz