avşa adası

Avşa adası`na gelenler ve adayı bilenler tatil anılarını anlatır yada internet ortamında paylaşırken adamızın gece hayatından sıklıkla bahsederler.Adamızın gece hayatı bir okadar renkli ve meşhurdur.Sıra sıra oluşan barlarda eğlence sabahın erken saatlerine kadar sürer,yola taşan küçük taburelerde eğlenirken sabahı yapar ve zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamazsınız.Adamızda barlar sokağında hertürlü eğlencenizi karşılıcak mekanlar mevcuttur.

Barlarda eğlenmeyi sevmeyenlere ise sahil boyunda bulunan nargile evleri ve kafeler alternatif sunuyor.Nargile kafelerde sahile atılan armut biçiminde rahat döşekler üzerinde mehtaba karşı nargilenizi keyif ile tüttürür muhabbetin tadına fazlası ile varırsınız. Sabahın geç saatlerine kadar eğlenmeyi sevenlere ise adamızın iç taraflarında bulunan iki adet disco hizmet vermektedir.Tüm türkiyede tanınan bu eğlence merkezinde düzenlenenen animasyonlar ile biribirinden zevkli saatler geçirir doyasıya eğlenirsiniz.Bu tarz mekanlar adada çokca tercih edilir olup hafta içi dahil ortam full geçmektediR.Haftasonları ise içerde yer bulmak kıpırdamak imkansız hale gelmektedir.

Avşa adası`nda diğer eğlence tarzıda sahil boyunda bulunan nargile evleridir.Bunlardan en meşhuru fener nargile ve ramses kafede biribirinden enfes içecekler eşliğinde nargilenin ve muhabbetin mehtaba karşı doyumsuz hazzını yaşarsınız.Avşa adasından çok tutulan ve gece geç saatlere kadar oturmaya yer bulunamayan bu mekanlarda alternatif eğlence arayanlar takılabilirler.Özellikle sahile atılan rahat armut şeklinde döşeklerden kalkmak istemiyeceksiniz.Adamızın gece hayatına renk katan bu mekanlara uğramadan geçmeyin deriz.

avşa adası

Bu hali ile ada küçük bir bodrumu andırmaktadır.Sabaha kadar süren eğlencesi renkli ortamları ile avşa gençlerin en çok tercih ettiği turizm nüfusunun %80 ini genç nüfusun oluşturduğu turizm ve eğlence adasıdır.

--------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------
Avşa Barlar - Eğlence Mekanları
Fener NargileAvşa Adası Balıkçı Parkı Karşısı
Seventeen BarAvşa Adası Barlar Sokağı
Buzz BarAvşa Adası Barlar Sokağı
Orta BarAvşa Adası Barlar Sokağı
Yaren Türkü EviAvşa Adası Barlar Sokağı
353 BARAvşa Adası Barlar Sokağı Yolu
Çağlar TavernaMehmet Uyar Parkı Karşısı
Green Bar Avşa Angali Mevkii
Samanyolu TavernaAvşa Merkez (Sağ Kısım)
Nispet BarAvşa Adası Balıkçı Parkı Yolu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp İletişim whatsapp