gestaş avşa adası erdek feribot seferleri
Gestaş gemisi avşa adası`na yanaşırken.

 Gestaş avşa adası erdek feribot seferleri ile yolculuk ortalama olarak 2 saat sürmektedir. Gestaş Avşa arabalı feribotu bu hat üzerinde Balıklı, Marmara Adası, Ekinlik seferleride düzenlemektedir. Gestaş arabalı feribotları ile Erdek`ten Avşa adasına nasıl gidilir derseniz yaz kış olduğunu, adaya sürekli ulaşım ihtiyacını karşıladığını söyleyebiliriz.

Gestaş Avşa Adası Erdek Feribot Sefer Tarifesi

Aşağıdaki liste 2020 yılı geçerli güncel tarifesidir.

gestaş sefer saatleri

Gestaş Erdek – Avşa Adası – Marmara Feribot Seferleri 2021

 Yaz ayları içerisinde Gestaş Avşa adası deniz otobüs seferleri düzenlemekteydi. Bu seferler 2021 yılı itibarı ile olmayacak. Erdek`ten Avşa adası`na sürekli ulaşım ağı bulunan Gestaş Avşa adası, Marmara Adası, Paşalimanı Adası ve Ekinlik Adası`na yaz kış sefer düzenlemektedir.

Erdek’ten Avşa Adası’na nasıl gidilir?

 Erdek`ten Avşa Adası`na Gestaş, Marmara Roro ve bazı dönemlerde Adalar 1 arabalı feribotları aracılığı ile gidilmektedir.

Erdek Avşa Adası Kaç Saat sürüyor?

 Erdek`ten Avşa adası`na arabalı feribot ile öğlen 11:00`de kalkan gemi ile 2 saatte varabilirsiniz. Harici saatlerde düzenlenen seferlerde bu süre 3,5 saaati bulmaktadır. Erdek Avşa Gestaş vapur sefer saatlerini daha detaylı öğrenmek için 444 0 752 nolu telefondan Gestaş ile iletişim kurabilirsiniz.

Erdek’ten Araba ile Avşa’ya Nasıl Gidilir?

 Eğer şahsınıza ait özel aracınız ile Avşa adası`na araba ile gitmek istiyorsanız en az 2 saat önce feribot kalkış iskelesinde bulunmanız lazım. Gestaş araçları iskeledeki sıraya göre gemiye almaktadır. Güncel Gestaş Fiyat tarifesi`ni aşağıda bulabilirsiniz.

İstanbul Erdek ve Avşa Adası Ulaşım

 Eğer Kış dönemimde İstanbul`dan Avşa adası`na gitmek isterseniz kış döneminde adamıza direk sefer bulunmadığını bilmeniz gerekmektedir. Bu sebeble önce Bandırma`ya İdo ile gelip sonra Erdek`e doğru hareket etmelisiniz. Avşa adası ulaşım için Gestaş seferlerini kullanabilirsiniz.

Çevre İl ve İlçelerden Avşa Adası’na Ulaşım

 Balıkesir il sınırları içerisinde yer alan ilçelerden Erdek’e gelip Avşa Adası’na ulaşabilirsiniz.

Gestaş Avşa Adası Erdek Feribot Seferleri Fiyatları

gestaş sefer ücretleri

 Avşa`dan Erdek`e karşılıklı sefer düzenleyen ulaşım şirketleri Gestaş, Marmara Roro ve Adalar 1 gemileridir. Avşa`dan Erdek`e karşılıklı ulaşım bu şirketlerden sağlanmaktadır. Marmara Roro kış dönemlerinde seferlerine ara vermektedir. Gestaş dahil tüm şirketlerin ücretlendirmeleri için avşa adası ulaşım fiyatları içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Erdek Feribot İskelesi Konumu

erdek feribot iskelesi konumu

Alternatif Erdek Avşa Ulaşım Seferleri

MARMARA RORO GEMİSİ SEFERLERİ: ERDEK – AVŞA
ADALAR 1 GEMİSİ: ERDEK-AVŞA-YİĞİTLER SEFERLERİ

Gestaş Şirketi Hakkında

 Gestaş Deniz Ulaşım A.Şirketi 2010 yılında kurulmuştur. Gestaş Güney Marmara hattı haricinde, Çanakkale Adalarınıda hizmet vermektedir. Çanakkale`den adalar dahil gelibolu trakya hattı feribot seferleri yaz kış Gestaş tarafından yapılmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz