avşa kiralık evler

Hava Durumu

Avşa Adası Hava Durumu

 Hava durumu bilgilerini öğrenerek tatil planlarınızı yapabilirsiniz. 5 günlük ve 15 günlük hava durumu raporu Avşa Adası Tatil Rehberinde. Avşa adasına tatile gelecekler adada hava durumunu merak ederler. Yolculuğa çıkılacak gün ve sonrasında herhangi bir sürpriz yaşamamak için durum bilgisini her tatilci öğrenmek zorundadır. Bizde böyle bir ihtiyacın olduğunu düşünerek hava tahmin raporunu sizlere sunuyoruz.

 Avşa Adası`nda havalar ara ara yağsada mayısın 3.haftasından sonra sürekli artan sıcaklıklarla ısınır. Haziran ayında gündüzleri hafif sıcak olan havalar geceleri hafif serin bir şekilde cereyan etmektedir. Bu sebeble eğer haziran ayında avşa adasına gelecekseniz yanınızda ince kazak vs benzeri eşyaları getirmenizde fayda olur. Haziran ayında pek yağmur görülmesede nadir olarak bu görülebilmektedir. Temmuzun 5`i ve sonrasında ise sıcaklık doruk noktasına ulaşır ve sıcaklıklar bu şekilde ağustos sonlarına kadar devam eder. Havalar genelde sakindir. Adamızın havası hafif nemli olduğu için güney illerine göre havası daha solunabilir yapıdadır. Ayrıca Türkiye`bin en temiz havasına sahip 2. bölgedir. Adamızın havası astım hastalarına iyi gelmektedir. Kış aylarında havalar sert ve soğuktur. Sert havalarda Avşa Adası seferleri iptal olabilmektedir. Bu nedenle hava durumuna bakmadan tatil planı yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Nadir olsada sezon içerisinde bir kere fırtına yaşanmaktadır.

 Adamızda hava durumu genel olarak İstanbul ile aynı yapıdadır. Yani İstanbul`da hangi hava durumu yaşanıyorsa  adamızdada aynı hava durumu yaşanmaktadır. Sayfamızda meteroloki ve accuweather hava tahmini raporları yer almaktadır.

 Eylül ayında Avşa genelinde haziran sıcaklıkları yaşanır. Yağmur pek görülmez. Bu aylarda ada en güzel ve en sakin halini almaktadır. Siz yinede adaya gelirken hava durumu raporuna bakmayı ihmal etmeyin.avşa adası hava durumu

Avşa 5 Günlük Hava Durumu Meteoroloji
ISTANBUL

Avşa Adası Hava Durumu 5 Günlük

Marmara
parçalı az bulutlu
28.8 ° C
28.8 °
28.8 °
70 %
3.8kmh
34 %
Çar
28 °
Per
26 °
Cum
26 °
Cts
26 °
Paz
27 °

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz