6 Aralık 2019
Kategori: Avşa adası
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Loading...
6 Aralık 2019,
 0

 Uzun yıllardan bu yana turizmde adından sıklıkla bahsettiren avşa adasında havuzlu oteller hangileri bir çok kişi bu soruyu merak ediyor. Avşa adasındaki konaklama tesislerinin çeşitliği ve bolluğu hali ile tatilcilerin yer bulmadada sorun yaşamasada bu yerleri bulmasında zorluk çıkartabiliyor. İşte bu makalemizde sizlere bu tesisler hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

altınkum tatil konakları

 Adamızda turizmin gelişmesine bağlı olarak havuzlu oteller ağırlıklı yiğitler köyü civarında bulunmaktadır. Bu sebeble tatilciler aramaları adamızda iki yerleşim yerinden biri olan avşa mahallesi içerisinde sınırlı kalmaktadır.Bu nedenle havuzlu otel bulmakta zorluk çekmektedir.Bu oteller içerisinde bulunan Altınkum tatil konakları adamızdaki ilk havuzlu otel olup altınkum plajına en yakın konumda yer almaktadır.Kendinizi eviniz konforunda bir tatil içinde düşünüyorsanız bu tesis sizlere bunu fazlası ile sunmaktadır. Altınkum plajına yakın olmasıda ayrı bir avantajdır.2 ila 5 kişiye kadar konaklama seçenekleri için ideal olan bu tesis haricinde adamızın 2.havuzlu oteli olan Affissia garden otel yiğitler köyü merkezinde sakin huzurlu bir ortamda kaliteli konaklama seçenekleri ile ister oda ister ev ister daire seçenekleri ile sizlere bol alternatifli bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

affisia garden otel
Oldukça rahat ve huzurlu bir ortamda tatil düşünüyorsanız Affissia garden otel seçeneğini değerlendirmenizi tavsiye ederiz.Son ve adamızın 3.Havuzlu oteli olan ve adanın en büyük havuzlu oteli sayılan Bahar Aqua Resort Otel farklı ve bir 5 yıldızlı otel içerisinde bulunabilecek hizmet seçenekleri ile sizlere iyi bir alternatif sunmaktadır.Buranın diğerlerinden en büyük farkı ise içerisinde aquapark şeklinde su kaydıraklarının bulunmasıdır.Havuza girerken eğlenebileceğiniz bazı geceler havuz başında eğlenceleri ile Bahar Aqua Resort Otel havuzlu otel arayanlar için adamızda iyi seçeneklerden birisidir.

bahar aqua resort

 Bunun dışında avşa içerisinde yeni yeni yapılanmalar bulunsada sizlere avşa adasındaki havuzlu oteller arasında tercih yapabileceğiniz en iyi seçenekleri sunduk.Umarız size yardımcı olmuşuzdur.

Bir önceki konumuz olan Avşa Adası Kaç Saat adlı yazımızıda okumanızı öneririz.

64 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp İletişim whatsapp