Havuzlu Oteller Hangileri
Avşa adasında havuzlu oteller hangileri.

Uzun yıllardan bu yana turizmde adından sıklıkla bahsettiren avşa adasında havuzlu oteller hangileri bir çok kişi bu soruyu merak ediyor. Avşa adasındaki konaklama tesislerinin çeşitliği ve bolluğu hali ile tatilcilerin yer bulmasında sorun yaşatmıyor. İnternette yapılan araştırmalar taticlilerin bu yerleri bulmasında zorluk çıkartabiliyor. İşte bu makalemizde sizlere bu tesisler hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Avşa Adasında Havuzlu Oteller Hangileri?

Adamızda turizmin gelişmesine bağlı olarak havuzlu oteller ağırlıklı yiğitler köyü civarında bulunmaktadır. Bu sebeble tatilciler aramaları adamızda iki yerleşim yerinden biri olan avşa mahallesi içerisinde sınırlı kalmaktadır. Bu nedenle havuzlu otel bulmakta zorluk çekmektedir. Bu oteller içerisinde bulunan Altınkum tatil konakları adamızdaki ilk havuzlu otel olup altınkum plajına en yakın konumda yer almaktadır. Kendinizi eviniz konforunda bir tatil içinde düşünüyorsanız bu tesis sizlere bunu fazlası ile sunmaktadır. Altınkum plajına yakın olmasıda ayrı bir avantajdır. 2 ila 5 kişiye kadar konaklama seçenekleri ile adamızın 2.havuzlu oteli olan Affissia garden otel yiğitler köyü merkezinde bulunuyor. Otel sakin huzurlu bir ortamda kaliteli konaklama seçenekleri ile sizlere hizmet veriyor. İster oda ister ev ister daire seçenekleri ile sizlere bol alternatifli bir konaklama hizmeti sunmaktadır.


Oldukça rahat ve huzurlu bir ortamda tatil düşünüyorsanız Affissia garden otel seçeneğini değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Son ve adamızın 3.Havuzlu oteli olan ve adanın en büyük havuzlu oteli sayılan Bahar Aqua Resort Otel avşa adasında havuzlu oteller arasında. Otel farklı ve bir 5 yıldızlı otel içerisinde bulunabilecek hizmet seçenekleri ile sizlere iyi bir alternatif sunmaktadır. Buranın diğerlerinden en büyük farkı ise içerisinde aquapark şeklinde su kaydıraklarının bulunmasıdır. Bazı geceler havuz başında eğlenceleri ile Bahar Aqua Resort Otel havuzlu oteller arayanlar için adamızda iyi seçeneklerden birisidir.

Bunun dışında avşa adası içerisinde son yıllarda yeni yeni yapılanmalar bulunuyor. Son yıllarda avşa adasında havuzlu otellere artan talebin artması ile birlikte yeni yeni oteller açılmakta. Bunlar tamamlanınca bu tesisleri sizlerle paylaşacağız. Sizlere avşa adasındaki havuzlu oteller arasında tercih yapabileceğiniz en iyi seçenekleri sunduk.Umarız size yardımcı olmuşuzdur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz