Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Merhaba değerli dostlarım, Sizlere bu sefer hizmetlerimiz konusunda detaylı bilgilendireceğiz.

Avşa adası tatil rehberi olan sitemizde, sizlerin ada ve adadaki turistik işletmeler  hakkında bilgi sahibi olmanız amaçlanmıştır. Web sitemizde adamızın en güzel ve en güncel otel, motel ve pansiyonları`nı ayrıntılı bir biçimde inceleyebilirsiniz. Bunların dışında adamız`da yapılabilecekler, ulaşım, resim galerisi, gezi ve eğlence konulu sayfalarımızda sizlerin adamız hakkında fikir sahibi olmanıza çalışılmıştır. Seyahatınıza başlamadan önce muhakkak sitemizi inceleyiniz. Profosyenel bir çalışma ile hazırlanan web sitemizden sürekli yeni bilgiler ve apartlar ve oteller gibi tesislerin bilgisini alırsınız. Avşa adasında gezilecek yerleri, eğlence mekanlarını, tarihi yerlerini, avşa plajları`nı, kafelerini ve daha fazla bilgiyi tüm ayrıntıları ile görebilirsiniz.

Hizmetlerimiz Nelerdir.

Sitemizde konaklama ile ilgili firmanın sayfasını gezerken tesis ile ilgili detay ve resimleri inceleyebilirsiniz. Rezervasyon öncesi konaklamak istediğiniz tesis hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. İlgili sayfanın en altında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak telefon ve e-posta aracılığıyla detaylı bilgi alabilirsiniz. Firma ile aranızda herhangi bir komisyon vermeden iletişim kurup, fiyat bilgileri alabilir ve anında rezervasyonlarınızı yapabilirsiniz. Web sitemizde anılarınızı ve düşüncelerinizi yazabileceğiniz bir ziyaretçi defteride yer almaktadır. Daha ayrıntılı bir şekilde adamıza değinmek isterseniz blog köşemize sizleri bekliyoruz.

Ayrıca adamızı sosyal siteler vasıtası ile takip etme olanağınıda sizlere sunuyoruz. Sitemize abone olabilirsiniz. Facebook ve Twitter gibi sosyal içerikli siteler aracılığı ile adamız hakkındaki haber,kampanya ve duyuruları sitemize uğramadan takip edebilirsiniz. Emlak köşemizde adamızda yer alan yazlık villa ve apart daireleri ayrıntılı inceleyebilir ilgili yerleri  günlük, aylık veya sezonluk kiralayabilirsiniz.

Adamızın coğrafi yapısını harita bölümümüzden inceleyebilirsiniz. Ulaşım için avşa adasına nasıl gidilir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Hizmetlerimiz kapsamında yiğitler köyü tanıtımı ve otel, apart ve pansiyonlar gibi konaklama tesislerinin listesi yer almaktadır.

Hizmet Almak İstiyorum, Ne Yapabilirim?

Web sitemizden haftanın 7 günü telefon, msn ve E-posta aracılığı ile tam destek alabilirsiniz.Misyon olarak Avşa tanıtımını yapan firmamız, sizlere sunmuş olduğu bu hizmetlerle beldemizde huzurlu bir tatil geçirmeniz için çalışmaktadır. Adamızda her türlü konaklama ihtiyacınızı web sitemizden karşılıyabilirsiniz. Canlı destek hattımızdan adamız hakkındaki her türlü bilgiyi edinebilirsiniz.

 Oteller hakkında tesislerin vermiş oldukları hizmet, konum ve fiyat bilgilerini tek telefonla detaylıca öğrenebilirsiniz. Ayrıca en ucuz pansiyonları ve apartları hakkında genel bilgi ve tavsiyelerimizi gene tek telefonla tarafımızdan talep edebilirsiniz. Kalacak yer ihtiyaçlarınız için konusunda genel bilgiler için nerede kalınır içeriğimize göz atınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz