ido avşa seferleri
İdo Avşa Seferleri 2021

 Merhaba değerli ziyaretçilerimiz, Sizlere bu makalemizde ido avşa seferleri 2021 yılı sefer tarifeleri konusu hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

 İdo firması istanbul üzerinden avşa seferleri`ne başlıyacağını belirterek biletlerin gişe ve internet ortamında satışa sunulduğunu açıkladı.

 Fiyatlar geçtiğimiz sene kişi başı hizmet bedeli dahil 100 tl civarlarında iken, 2021 yılı için fiyatların maximum 150 tl olacağı belirtildi. Bu sene avantajlı fiyatlarla kampanyalı bilet satışı sunan ido avşa adasına gideceklere 96 tl`den bilet satın alma imkanı sunuyor. Avşa adası bilet fiyatları sayfamızdan ücretlerin geniş bir listesini bulabilirsiniz.

 İstanbul avşa adası arası yapılacak sefer programı ise şöyle. Yaz tatili dönemine kadar her cuma akşamı saat 18:30`da bostancı rıhtımından hareket eden otobüs yenikapı rıhtımındanda saat 19:05`de Avşa adası`na hareket edecek. Buradan marmara adasına saat 21:40 sularında varacak olan otobüs 22:10 sularında avşa adasında seferini noktalayacak.

 Pazar günleri ise avşa adasında saat 16:30`da hareket edecek olan otobüs yenikapı rıhtımına 19:05 civarında ulaşıyor. Bundan sonra 19:35 sularında bostancı rıhtıma ulaşarak seferini noktalıyor.

 Şimdi kısaca sizlere avşa adasının ido ile ilgili geçmişinden bahsedelim. Yaklaşık 1980`li yılların sonuna doğru altı kızak şeklinde olan otobüsler avşa adası seferlerine başladı. Daha sonraki 2 yıl içerisinde fransadan şu an günümüzdede kullanılan otobüsler seferlere devam etti. En son 2000`li yıllarda yeni modelleri filosuna katan İdo şu an adamıza İstanbul`dan büyük ölçüde yolcu getiren şirket durumunda.

 İdo avşa seferleri hakkında detaylı bilgi ve bilet rezervasyonları için ido`nun resmi web sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

 Adamıza diğer ulaşım yolları için avşa adasına nasıl gidilir içeriğimizi inceleyerek alternatif ulaşım bilgilerini alabilirsiniz. Diğer bir ulaşım metodu olan tekirdağ avşa feribot seferleri sayfamızıda inceleyebilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz