Yener Ciner Gemisi
İstanbul Feribot Seferleri Yeniden Başlıyor

 Bilindiği üzere Mavi Marmara gemisinden bu yana Avşa adasına uzun yıllardan bu yana istanbul üzerinden feribot seferleri yapılmıyordu. Bu nedenle adamıza gelecek bir çok tatilci ido deniz otobüsleri vasıtası ile adamıza ulaşım sağlıyorladı. İşte buna yeni ve ucuz bir alternatif geldi.

 Avşa Adalar Belediyesi uzun zamandır vatandaşlar ve avşa adasında yaşayanlar tarafından talep edilen bu sorunu çözmek için çalışmalara başlamıştı. İşte bu çalışmalar sonucu beklenen haber bizlere ulaştı. Bundan böyle Yener Ciner gemisi ile İstanbul Zeytinburnu üzerinden 1 haziran 2019 tarihi itibarı ile Avşa arabalı feribot seferleri başlıyor. Yapılacak bu seferlerde önce Marmara adası daha sonrada Avşa adasına yolcu ve araç transferi gerçekleştirilecek. Bu tarih itibarı ile saat sabah 09:00`da seferlere başlayacak olan feribotunun yolcu tarifleride belli oldu. Firmadan yapılan açıklamaya göre kişi başı yolcu ücreti 55 Tl iken araç başına 160 Tl ücret tahsil edilecek. 6 saat olarak geçmesi düşünülen yolculukta tatilciler manzara eşliğinde havadar bir gemi yolculuğu yapma imkanı bulacaklar. İdo avşa seferleri`ne göre uygun fiyatlarla yapılacak olan avşa seferlerine talebin yüksek olacağı düşünülüyor.

 Yapılacak olan seferler hakkında daha fazla detaylı bilgi ve bilet fiyatları için iletişim kurmanız şart. 0266 896 2777- 0535 764 9534 – 0544 327 7674 no`lu telefon numaraları ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Ulaşım konusunda daha fazla detay için avşa adasına nasıl gidilir içeriğimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz