14 Temmuz 2019
Kategori: Avşa adası
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz puan verilmemiş)
Loading...
14 Temmuz 2019,
 0

İstanbula yakın tatil yerleri diye web üzerinde arama yapıyorsanız ve bu makaleyi okuyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Çünkü istanbula yakın en iyi tatil yeri avşa adası`dır.

Peki neden avşa adası diye soracak olursanız marmara bölgesinde gerek denizi gerekse kumsalı gerekse ada olması itibarı ile fantastik olan yaşamı ve dillere destan gece hayatı ile avşa adası adeta bir tatil cennetidir. İstanbula deniz otobüsü ile sadece 3 saat mesafede bulunan adamıza yenikapı veya bostancı`dan kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz, araçla gelecekseniz tekirdağ üzerinden yine 3 saat bir yolculuk sizleri bekliyor. Avşa adası pansiyon ve apartları ise oldukça uygun fiyatlı, kişi başı 40 ila 120 tl arasında değişen fiyatlarla güzel bir tatil deneyimi yaşayabilirsiniz. Ada etrafını gezerek dört bir yanında bulunan emsalsiz koylarında güneşlenip denizin tadını çıkarabilirsiniz. Sahilde sıra sıra bulunan restoranlarında akşam yemeklerini özellikle gün batımına karşı keyifle yiyebilirsiniz. Adamızın her yerinde müzik ve eğlence kol kola olduğundan sabaha kadar eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz, geceleri kumsal üzerinde hizmet veren kafelerinde deniz kenarında oturmanın keyfini çıkarabilirsiniz, kısaca bir tatilden ne bekliyorsanız avşa adasında aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Hem fiyatlarının uygunluğu hem ulaşım kolaylığı hem eğlencesi hem denizi ve kumu ile bir tatil cenneti olan avşa adasını istanbula yakın olması sebebi ile tercih etmelisiniz.

İstanbula yakin tatil yerleri

Bir önceki konumuz olan Avşa Erdek Deniz Otobüsü Yeniden adlı yazımızıda okumanızı öneririz.

190 kişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir