2010 senesi itibarı ile çalışmalarımıza sahiplenerek piyasada iş yapmaya çalışan Şarlatanlar hakkında kamuoyunu bilinçlendirmek ve tarafımıza atmış oldukları iftiralara cevaben sizlere bir duyuru hazırladık.

Tarafımızın web sitesi hakkında bu şahısların kaçak çalıştığımız ve herhangi bir resmiyetimiz olmadığı konusunda tarafımıza atmış oldukları iftiralar neticesinde tarafımız hakkında bu şahıslarca kamuoyuna şüphe uyandırılmaya çalışılmış ve bu şekilde kişilerin vicdan ve düşüncelerine etki ederek iş camiasındaki itbarımız lekelenmeye çalışılmıştır.

Bu şahıslar bu yolla avşa adasında bulunan otel,motel ve pansiyon sahiplerinin kafalarını bulandırarak kendilerine piyasa edinmeye çalışmışlar ve bu yollada müşteri kapma telaşına düşmüşlerdir.

Tarafımızın bu şahıslarlan işimizin tüzüğüne uygun aynı tarihte türk patent enstitüsüne yapmış olduğu ilgili sınıflarca yapılan marka başvurularının ilk tescilini 2010 temmuz ayında biz almış bulunmaktayız.Bu şahıslar bzimle bereber aynı tarihlerde yapmış oldukları başvurudan olumlu cevap alamamış ve tescile hala hak kazananamıştır.Bu şahıslar hala daha mevzuata uygun ilgili sınıfta markasını tescil ettirme gayretindedirler ve yeni sınıflara başvurarakda kendine çıkış yolu aramaktadırlar.

Görüldüğü üzere Avşa adası markası adı altında resmi ve internet sitesi tüzüğüne uygun ilk resmi tescilimizi bizim aldığımız ayanen ortadadır.Kendilerinin tarafımıza atmış oldukları gayri resmi sıfatı bu durum itibarı ile onların sıfatına uymaktadır.Şahıslar kendi bulundukları bu durumu halktan gizleyerek tarafımıza atmış oldukları iftira ve karalamalarla kendilerine çıkar sağlamaya devam etmektedir.

Bunun dışında gene aynı şahıslar tarafımızın herhangi bir mali kaydının olmadığını kendilerinin bu yolla resmi çalışıp bizim gayriresmi çalıştığımızı iddia etmişlerdir.Şahıslar bu yolla kendilerini devletle barışığız işimizde profosyeneliz gibi bu şekilde ortamda bir kabuk oluşturarak piyasada iftira ve atmış oldukları çamurla yer edinmeye çalışmışlardır.

Bu şahıslar ilgili web siteleri aracılığı ile açıldıkları 2007 yılından 2009 senesine kadar site üzerinden elde ettikleri gelirleri devletten sakladıklarını ve 2010 senesinde maliyeye kayıt olduklarını siz değerli vatandaşlarımızada ayrıca bildiririz.

Tarafımızın maliyeye kaydı vardır ve yapılan en ufak işe fatura kesilmektedir.

Şahıslar ilgili kanun ve hükümlerdeki boşluklardan yararlanarak bir site sahibi olmuşlar ve bu sitelerini web sitemiz olan www.avsa-avsa.com sitesinin mimari yapısını TAKLİT ederek işimizi korsan,taklitçi sıfatına sokma gayreti içerisine girmişlerdir.

İşlerinde profosyenel olduklarını iddia eden herhangi bir teknik bilgi ve becerisi olmayan birde çalışma ve sitemizi taklit ederek işlerinde profosyenel olduklarını iddia eden bilip bilmeden tarafımıza iftira ederek kendilerine piyasada yer edinmeye çalışan bu şahıslara acıyor ve gülüyoruz.

Çalışmalarımıza emeğimize ve ekmeğimize kötü niyetli bakan bu şahısların tarafımız hakkında atmış oldukları iftira,yalan ve karalamalara vatandaşlarımızın inanmamasını kamuoyunun bilinçlenmesi adına siz değerli avşalı ve misafirlerimize bildiririz.

WhatsApp İletişim whatsapp